Hlavní navigace

Etnetera posiluje. Kupuje podíl ve vývojářském týmu Letsgood

Jan Beránek

Vývojáři cloudové platformy pro vývoj aplikací pro mobily i desktopy získávají vstupem nového partnera investici pro rozvoj svého projektu SynergyKit.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Propojit webová řešení a mobilní aplikace. To byla bota, která podle šéfa Etnetery Martina Paličky tlačila firmu nejvíc. „Přesun uživatelů z počítačů na mobilní zařízení nemůžeme z pozice vývojáře webových řešení ignorovat,“ tvrdí Palička s tím, že Letsgood posílí firmu především v oblasti mobilního vývoje. 

Nástroje-mkt-tip-obecny

Pro Etneteru je získání 30% podílu zajímavou příležitostí, jak se dostat přes hranice. Cloudová platforma SynergyKit má totiž ambice prorazit na americkém trhu. „Etnetera Group je pro nás klíčový společník poskytující seed investici pro naši platformu Backend as a Service SynergyKit,“ tvrdí zakladatel Letsgood Marek Ostrý s tím, že s Etneterou kromě peněz přichází i zázemí. 

Etnetera se letos přestěhovala z pražské Letné do Holešovic. Letsgood ale nejsou jediným projektem, do kterého firma během posledního roku vstoupila a rozšířila tak svůj záběr z tradičního vývoje webových a mobilních aplikací. Už loni si totiž koupila pětinový podíl v agentuře Fragile Media nebo AppSatori