Hlavní navigace

Etnetera posiluje. Kupuje podíl ve vývojářském týmu Letsgood

13. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vývojáři cloudové platformy pro vývoj aplikací pro mobily i desktopy získávají vstupem nového partnera investici pro rozvoj svého projektu SynergyKit.

Propojit webová řešení a mobilní aplikace. To byla bota, která podle šéfa Etnetery Martina Paličky tlačila firmu nejvíc. „Přesun uživatelů z počítačů na mobilní zařízení nemůžeme z pozice vývojáře webových řešení ignorovat,“ tvrdí Palička s tím, že Letsgood posílí firmu především v oblasti mobilního vývoje. 

ebf - tip do článku - debata

Pro Etneteru je získání 30% podílu zajímavou příležitostí, jak se dostat přes hranice. Cloudová platforma SynergyKit má totiž ambice prorazit na americkém trhu. „Etnetera Group je pro nás klíčový společník poskytující seed investici pro naši platformu Backend as a Service SynergyKit,“ tvrdí zakladatel Letsgood Marek Ostrý s tím, že s Etneterou kromě peněz přichází i zázemí. 

Etnetera se letos přestěhovala z pražské Letné do Holešovic. Letsgood ale nejsou jediným projektem, do kterého firma během posledního roku vstoupila a rozšířila tak svůj záběr z tradičního vývoje webových a mobilních aplikací. Už loni si totiž koupila pětinový podíl v agentuře Fragile Media nebo AppSatori

Autor článku

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).