Hlavní navigace

Eurosport 2 se v satelitním CS Linku objeví v průběhu listopadu

1. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 11. 2010

Kanál Eurosport 2, který se orientuje především na přenosy z německé fotbalové Bundesligy, by se měl v nabídce satelitní služby CS Link objevit v průběhu tohoto měsíce, tedy v listopadu. Serveru DigiZone.cz to řekl Tomáš Houskačeského zastoupení této stanice. Podle původního vyjádření výkonného ředitele Media Vision Daniela Kličky, která je provozovatelem tohoto balíku kanálů, pro server Parabola.cz měl být zařazen program do nabídky v průběhu října.

BRAND

ČTĚTE TAKÉ: Čtenáři DigiZone.cz: ze sportovních kanálů u nás vede ČT 4 a Eurosport

Přesný termín Vám zatím sdělit nemohu, plánujeme jej během měsíce října, uvedl již na konci září pro Parabolu Klička. Co stojí za zdržením při zařazení této stanice, se bohužel serveru DigiZone.cz nepodařilo zjistit. Daniel Klička již několik měsíců z neznámého důvodu nezvedá redakci našeho webu mobilní telefon, podobně je tomu i u Lucie Gleichové, která má ve společnosti na starosti marketing. Otázkou také zůstává, kam chce Media Vision Eurosport 2 umístit a nesnížit přitom příliš obrazovou kvalitu ostatních stanic.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).