Hlavní navigace

Eurosport HD a Eurosport 2 HD u freeSATu mění parametry. Zákazníci musí přeladit

28. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zákazníci, kteří mají od freeSATu certifikovaný box, přelaďovat nemusí, protože se jim změna provede sama. Klienti s vlastním přijímačem musí provést změnu manuálně.

Satelitní operátor freeSAT by UPC Direct, jehož provozovatelem je lucemburská společnost UPC DTH, mění parametry příjmu kanálů Eurosport a Eurosport 2 ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). 1. února bude vysílání na původní frekvenci ukončeno a zákazníci budou moci obě stanice sledovat pouze na novém kmitočtu. Operátor na to upozornil prostřednictvím svých webových stránek a profilu na komunitním portálu Facebook. Zákazníci, kteří mají od UPC certifikovaný box, se změnou zabývat nemusí.

NEDĚLNÍ GLOSA: freeSAT musí zlepšit komunikaci novinek, Skylink má stále o mnoho navrch

ebf - tip do článku - debata

Pokud používáte freeSAT přijímač, nastavení na novou pozici proběhlo automaticky. Pokud z nějakého důvodu nemáte k daným kanálům přístup, resetujte prosím svůj set-top box. V případě, že používáte vlastní zařízení, přelaďte si svůj přijímač, uvedla UPC DTH. Operátor nedávno zařadil do své nabídky jako první satelitní služba program Animal Planet HD a v rozšiřování počtu stanic chce nadále pokračovat. Z tohoto důvodu přesuneme některé stanice na nové pozice, konstatoval freeSAT.

Parametry příjmu Eurosport HD a Eurosport 2 HD: Thor 6 (1 stupeň západně), 12034/V, SR 30000, FEC 3/4, norma DVB-S2/8PSK

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).