Hlavní navigace

Eurosport podepsal smlouvu s FIFA o fotbalových přenosech do roku 2014

7. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

7. 2. 2011

Panevropský sportovní kanál Eurosport prodloužil kontrakt s fotbalovou organizací FIFA na vysílání jejich událostí až do roku 2014. Nová smlouva vstupuje v platnost již letos a bude tedy platit čtyři roky. Televizní diváci se tak mohou díky této skutečnosti těšit například na fotbalové mistrovství světa žen, světové poháry žen a mužů do 17 let a také fotbalové mistrovství světa dvacítek.

KL22_nominace

ČTĚTE TAKÉ: Bundesliga poběží na Eurosportu 2 minimálně do roku 2015

Na obrazovkách Eurosportu nebude chybět ani mistrovství světa v plážovém volejbalu a futsal. Panevropský sportovní kanál získal takzvaná globální vysílací práva, znamená to, že tyto události může vysílat všude tam, kde je dostupný. Sportovní fanoušci se mohou těšit na pokrytí všech soutěží a mistrovství prostřednictvím hlavního kanálu i sesterské stanice s číslovkou 2. Smlouva s FIFA je pro Eurosport po podepsání smlouvy na přenosy z Bundesligy do roku 2015 v krátké době již druhým úspěchem na poli fotbalových přenosů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.