Hlavní navigace

Evropské hudební ceny MTV bude komentovat Libor Bouček

20. 10. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
20. 10. 2010

Komentář k evropským hudebním cenám lifestylového a hudebního kanálu MTV, které se budou udělovat 7. listopadu ve španělském Madridu, obstará pro jeho česko-slovenskou mutaci devětadvacetiletý moderátor a dabér Libor Bouček. Ten má zkušenosti například z televize Prima, kde kdysi uváděl seznamovací pořad Balírna, pravidelně ho můžete slýchat v pořadech Evropy 2 s názvem Afterparty a t-music chart.

ČTĚTE TAKÉ: MTV se od listopadu přiblíží více tuzemskému divákovi

Tuzemská MTV nabídne živě komentovaný přenos vůbec poprvé, protože při loňském ročníku ještě nevysílala – odstartovala 29. listopadu 2009. MTV Europe Music Awards jsou vždy největší hudební události roku z pohledu diváka na starém kontinentu. Udělují se ve 13 kategoriích a mohou o nich rozhodovat právě příznivci tohoto lifestylového a hudebního kanálu včetně těch z České republiky. Zvláštní cena Global Icon Award má už pro letošní ročník svého majitele. Stala se jím rocková skupina Bon Jovi.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).