Hlavní navigace

Evropskou cenu české MTV může získat Ewa Farna i Aneta Langerová

21. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
21. 9. 2010

Historicky první cena pro nejlepšího českého a slovenského interpreta v rámci MTV Europe Music Awards, která se bude udílet 14. října od 19:30 v pražském klubu SaSaZu, už má své adepty. Tuzemská pobočka lifestylového a hudebního kanálu včera oznámila nominované. Cenu v kategorii Best Czech/Slovak Act mohou získat Ewa Farna, Aneta Langerová, Rytmus, Marek Ztracený nebo Charlie Straight.

MMF tip early

K TÉMATU: Tuzemská MTV letos poprvé udělí cenu v rámci Europe Music Awards

O výherci rozhodnou sami diváci, kteří mohou hlasovat na webových stránkách http://ema.mtv­.cz. Všichni interpreti, kteří byli nominování, také vystoupí v rámci udílení ceny. Večerem by měli provázet moderátorka MTV Hana Zajíčková, která se objevila také coby jedna z tváří vedle Leoše Mareše v Talentmanii, a Dominik Turza. Ten se podle bulvárního tisku skrýval za postavou smrtky, která byla také výraznou postavou této talentové show. Vstupenky na akci je možné získat v síti Ticketpro za 240 korun, v druhé vlně pak za 360 korun.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).