Hlavní navigace

Ewa Farna bude porotkyní v nové Česko Slovenské SuperStar na Nově a Markíze

6. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Castingy nové řady SuperStar startují již tuto sobotu v Košicích, poslední proběhne 15. a 16. prosince v Praze. Nova s Markízou tak SuperStar nasadí patrně už na jaře.

První známou porotkyní nové řady Česko Slovenské SuperStar, již s největší pravděpodobností na jaře příštího roku odvysílají televize Nova a Markíza, je zpěvačka Ewa Farna. Oznámila to televize Nova. „Úloha porotce v SuperStar je pro mě velkou premiérou a výzvou. Ráda zkouším nové věci a tahle role bude pro mne zcela nová. Těším se na emoce, na nové dobré hlasy a na nové zkušenosti,” prohlásila Farna.

K TÉMATU: Nova s Markízou se po Hlasu Česko Slovenska příští rok opět vrátí k SuperStar

I když sama zpěvačka z žádné podobné soutěže nezvešla, ráda podle svých slov pomůže a poradí jiným. “Na hudebním trhu je místa pro dobrou muziku až až, a já se strašně ráda dočkám jakéhokoli překvapení! SuperStar je populární světová show a já se moc těším, že budu alespoň maličkou její součástí," uvedla Ewa Farna. Nova s Markízou si tuto zpěvačku vybraly do poroty kvůli jejímu mezinárodnímu angažmá. Známá je nejen v Česku a na Slovensku, ale také v Polsku.

BRAND

ČTĚTE TAKÉ: SuperStar přitahuje více mladých Slováků než Čechů, Markíza vede

“Dosáhla obrovských úspěchů a pro soutěžící je její příběh velkou motivací. I když je pro ni úloha porotkyně v hudební soutěži něčím zcela novým, Ewa k ní přistupuje už nyní velmi zodpovědně a kreativně. Na spolupráci s ní se těšíme,” řekl kreativní producent a režisér SuperStar Pepe Majeský. Castingy do nové řady pěvecké soutěže začínají již tuto sobotu v Košicích a v neděli v Banské Bystrici. Zájemci se poté budou moci předvést ještě v Ostravě, Brně, Bratislavě a Praze.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).