Hlavní navigace

Explorer: domény .cz v období Vánoc levnější

12. 12. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Registrátor domén Explorer v rámci vánoční promo akce snížil cenu nové registrace české národní domény na jeden rok z 698 korun bez DPH na 549 korun bez DPH. Explorer očekává, že v příštím roce dojde k dalšímu snižování cen a k jejich přibližování k cenám domén .net či .com. Sdružení (CZ.NIC) již několik let snižuje ceny domén a příští rok, díky velké změně ve fungování, otevře dveře pro další a ještě výraznější zlevňování. Česká národní doména se tak stane pro širokou veřejnost zase o něco…

Registrátor domén Explorer v rámci vánoční promo akce snížil cenu nové registrace české národní domény na jeden rok z 698 korun bez DPH na 549 korun bez DPH.

Explorer očekává, že v příštím roce dojde k dalšímu snižování cen a k jejich přibližování k cenám domén .net či .com. Sdružení (CZ.NIC) již několik let snižuje ceny domén a příští rok, díky velké změně ve fungování, otevře dveře pro další a ještě výraznější zlevňování. Česká národní doména se tak stane pro širokou veřejnost zase o něco dostupnější. Současné snížení registračních poplatků společností Explorer tak můžeme brát jako předzvěst budoucího dění na poli domén v České republice, stojí v tiskové zprávě.

Aktuální ceny domén a nabídky jednotlivých registrátorů si můžete porovnávat v naší doménové centrále.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).