Hlavní navigace

Extreme Sports Channel má nové webové stránky

Lukáš Polák

Nových webových stránek se dočkala nejen švýcarská hudební stanice iConcerts dostupná v nabídce operátora Skylink, ale také program Extreme Sports Channel zastupovaný Chello Central Europe.

Doba čtení: 1 minuta

Nového webu se kromě kanálu iConcerts dočkala také stanice Extreme Sports Channel. Na novinku upozornil server DigiZone.cz Jakub Švestka ze společnosti Chello Central Europe, která program v České republice a na Slovensku zastupuje. Nový centrální web www.extreme.com klade velký důraz na videa včetně živého vysílání pro milovníky aktivního životního stylu, uvedl Švestka a dodal, že jednou z novinek je partnerství se světovým pohárem horských kol RedBull 2012 UCI.

ČTĚTE TAKÉ: Kabelový a satelitní Extreme Sport Channel přešel na formát 16:9

Stanice Chello Central Europe je určena všem milovníkům adrenalinového sportu. Na našem trhu je lokalizován program pouze formou DVB titulků, český dabing k němu neexistuje. Loni stanice přešla na obrazový formát 16:9 a doplnila již takto vysílající tematické programy Eurosport, Eurosport 2, Sport 1, Sport 2, Sport 5 a Golf Channel. Od změny si slibujeme zvýšení zájmu operátorů a také sledovanosti této televize s jedinečným obsahem, prohlásil tehdy oblastní manažer Aleš Fabík.

Našli jste v článku chybu?