Hlavní navigace

Facebook si můžete přepnout už i do češtiny

5. 6. 2008
Doba čtení: do minuty

Sdílet

O lokalizaci stále populárnějšího komunitního serveru Facebook do češtiny se mluví minimálně několik týdnů. Jak nás upozornil čtenář, zdá se, že se čeští uživatelé konečně dočkali. Pokud zadáte do prohlížeče adresu http://www.facebook.com, jste přesměrováni na http://cs.facebook.com, ale na této URL zatím nic nefunguje. Ovšem pokud se na Facebook dostanete přes http://www.facebook.com/home.php, můžete v patičce stránky přepnout z angličtiny na češtinu.

O lokalizaci stále populárnějšího komunitního serveru Facebook do češtiny se mluví minimálně několik týdnů. Jak nás upozornil čtenář, zdá se, že se čeští uživatelé konečně dočkali. Pokud zadáte do prohlížeče adresu http://www.fa­cebook.com, jste přesměrováni na http://cs.face­book.com, ale na této URL zatím nic nefunguje. Ovšem pokud se na Facebook dostanete přes http://www.fa­cebook.com/ho­me.php, můžete v patičce stránky přepnout z angličtiny na češtinu.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.