Hlavní navigace

Názory k článku Facebook spustil konkurenci pro TikTok, další čistka na Twitteru a ohebné telefony

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 11. 2018 11:04

  Noname (neregistrovaný) 194.50.202.---

  AI pro identifikaci pedofilu? K tomu mne z jedne strany napada - ono je samo o sobe trestne byt pedofilem? A z druhe strany - proc "jen" pedofily, proc to nepouzit pro nalezeni jakekoliv osoby pachajici nejakou trestnou cinnost? Nemluve o tom, ze nasilnych pedofilu znasilnujicich deti je radove mene, nez ostatnich pachatelu trestne cinnosti.
  A proc mi prijde podezrele, jakmile nekdo neco zduvodnuje "pedofily" nebo "teroristy"? Zejmena pokud dana aktivita omezuje soukromi lidi...

 • 13. 11. 2018 14:50

  memnon666 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  "Zajímavé na ní je, že vedle úklidu se tahle aplikace ukázala jako dost slušný souborový prohlížeč, který v Androidu stále dost chybí." - TotalCommander se nepočítá jako slušný souborový prohlížeč?

 • 12. 11. 2018 9:10

  Niemand (neregistrovaný) ---.113.245.218.static.b2b.upcbusiness.cz

  >> "PayPal ruší účty krajně pravicové skupině Proud Boys a také účty anti-fašistických skupin."

  Tak to je dnes úplně poprvé, co v běžném médiu čtu o nějakém postihu pro krajní levici, ačkoliv stále je tu neférová disproporce, která je přítomná i v citované větě z článku. Mám tím na mysli především označování
  krajní pravice versus <s>krajní levice</s> anti-fašisté
  Prostě "krajní levice" je v mainstreamových médiích zakázané sousloví. Pane Dočekale, dnes jste překročil svůj stín tím, že jste se odvážil napsat něco negativního o pólu opačném ke krajní pravici, přestože jste to udělal velmi opatrně. Nelze se divit nedůvěře lidí v média, která tak očividně manipulují a používají dvojí metr. Právě proto má většinová populace v ČR takový názor jaký má, protože média jednoznačně straní levicovému přístupu a všechno pravicové (byť by to bylo sebeumírněnější - nemám na mysli krajní pravici) haní.

 • 12. 11. 2018 22:06

  petr (neregistrovaný) 148.244.136.---

  No zas tak neprekrocil, nazyvat Proud Boys krajne pravicove? I kdyz v ocich levicaka je konzervativni a nemultikulturni pohled asi prajne pravicovy.

  Jen by me zajimalo, jestli si levicacky pisatele, jako je p. Dolezal, uvedomuji, ze tim delaji veci medvedi sluzbu, protoze lidi vidi, ze tohle je kravina a pojem "krajni pravice" pak naprosto devalvuje a lide pak maji tendenci u toho oznaceni automaticky predpokladat, ze je to jen nalepka.
  A jak pak bude chtit levice oznacit opravdove extremisty?
  Protoze lidi si automaticky reknou, ze urcite nejsou tak spatni, ze je to zase jen nalepka...

  Jinak samozrejme spravna krajni pravice (DSSS apod.) je samozrejme krajne levicova (socialni stat, silny stat, zamereni na delnickou tridu, rizeni, regulace atd.), jen chce mlatit (pripadne v historii vyhlazovat) jine lidi - jedni mlati podle barvy pleti, druzi podle politickych nazoru, rozdil jinak nula.