Hlavní navigace

Facebook zavádí export kompletního profilu

Jiří Macich ml.

Facebook nasazuje novou funkci pro export kompletního uživatelského účtu. Některým uživatelům již novinka naběhla a naleznou ji tak pod Accounts / Account Setting. Na kartě Setting, pokud je na daném profilu nová funkce již aktivní, je nová kolonka Download Your Information. Po ověření uživatelského hesla odsud pak lze stáhnout ZIP archiv s kompletním profilem včetně stavových zpráv nebo sdílených fotek a videí. Pokud zatím tuto novinku nemáte aktivní, můžete si ji alespoň prohlédnout na…

Facebook nasazuje novou funkci pro export kompletního uživatelského účtu. Některým uživatelům již novinka naběhla a naleznou ji tak pod Accounts / Account Setting. Na kartě Setting, pokud je na daném profilu nová funkce již aktivní, je nová kolonka Download Your Information. Po ověření uživatelského hesla odsud pak lze stáhnout ZIP archiv s kompletním profilem včetně stavových zpráv nebo sdílených fotek a videí. Pokud zatím tuto novinku nemáte aktivní, můžete si ji alespoň prohlédnout na následujícím videu.


Našli jste v článku chybu?
11. 10. 2010 22:58
Kdyby někdo nevěděl, jak smazat účet na FB tak přes tento link https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account pokud to uděláte přímo přes rozhraní FB, tak svůj účet jen deaktivujete, ale neodstraníte ;)
11. 10. 2010 22:12
uživatel si přál zůstat v anonymitě
to se někomu bude při odchodu z facebooku jistě hodit