Hlavní navigace

Fajnrock TV potěšila všechny rockery. Od září je dostupná přes internet

Lukáš Polák

Fajnrock TV by svým programem jistě obohatila nabídku českých satelitních programů, dostupná je však prozatím prostřednictvím vybraných kabelových a IPTV operátorů a nově také on-line.

Doba čtení: 1 minuta

Od 1. září začala vysílat prostřednictvím svých webových stránek on-line stream první čisté rocková televize v České republice – Fajnrock TV. Technicky zajišťuje fungování služby společnost Self Servis. Rockovým gurmánům slibujeme nabitý hudební program s vynikající muzikou a skvělou zábavou, uvedla televize na stránce komunitního portálu Facebook. Kromě internetu mohou tuto stanici ladit zájemci také u vybraných operátorů. Na satelitu prozatím program bohužel nevysílá.

K TÉMATU: Čeští rockeři budou mít vlastní hudební televizi u kabelových operátorů

Fajnrock TV hraje domácí i zahraniční rock od šedesátých let až po současnost prostřednictvím tematických bloků, a to čtyřiadvacet hodin, sedm dní v týdnu. Diváci se mohou těšit na záznamy z živých koncertů, speciální bloky Hard & Heavy a dále ve spolupráci například s Nuclear Blast nebo Warner Music na žhavé novinky v pořadu Rock Aktual. Fajnrock TV přináší i vlastní rockovou hitparádu, která je složena z deseti českých klipových novinek a nechybí ani aktuální rozhovory.

Našli jste v článku chybu?