Hlavní navigace

Federální talent show se na Nově a Markíze objeví až v září

17. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

17. 2. 2010

Na podzim si schovávají nejsledovanější česká a slovenská televize, Nova a Markíza, projekt společné talentové show, kterou Markíza v předloňském roce vysílala pod názvem Slovensko hledá talent. Jak již včera informoval server DigiZone.cz, obě televize si nechaly u národních patentových úřadů registrovat tři typy názvů a ještě větší počet log připravovaného pořadu.

K TÉMATU: Nova si registrovala loga federální reality show Česko-Slovenský Talent

KL22_nominace

Reality show z dílny britské společnosti FremantleMedia, která se v originále jmenuje Got Talent, by tak měla přijít rok po společné Česko-Slovenské SuperStar. Na rozdíl od této soutěže ale nepůjde o vyloženě pěvecké klání, šanci mají i talentovaní herci, tanečníci a další potenciální umělci. Podle serveru Mediálne.sk se federální Talent objeví na obrazovkách v září.

Pořad by mohl nést název Česko Slovenský Talent, Super Talent nebo Talent ČS. Markíza vysílala Talent s velkým úspěchem předloni na podzim, Nova ještě ne, ale měla opci. Výsledkem této situace je po úspěchu Česko Slovenské SuperStar právě společný Got Talent, konstatuje Mediálne.sk.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.