Hlavní navigace

Federální talent show se na Nově a Markíze objeví až v září

Na podzim si schovávají nejsledovanější česká a slovenská televize, Nova a Markíza, projekt společné talentové show, kterou Markíza v předloňském roce vysílala pod názvem Slovensko hledá talent. Jak již včera informoval server DigiZone.cz, obě televize si nechaly u národních patentových úřadů registrovat tři typy názvů a ještě větší počet log připravovaného pořadu.

K TÉMATU: Nova si registrovala loga federální reality show Česko-Slovenský Talent

Reality show z dílny britské společnosti FremantleMedia, která se v originále jmenuje Got Talent, by tak měla přijít rok po společné Česko-Slovenské SuperStar. Na rozdíl od této soutěže ale nepůjde o vyloženě pěvecké klání, šanci mají i talentovaní herci, tanečníci a další potenciální umělci. Podle serveru Mediálne.sk se federální Talent objeví na obrazovkách v září.

Pořad by mohl nést název Česko Slovenský Talent, Super Talent nebo Talent ČS. Markíza vysílala Talent s velkým úspěchem předloni na podzim, Nova ještě ne, ale měla opci. Výsledkem této situace je po úspěchu Česko Slovenské SuperStar právě společný Got Talent, konstatuje Mediálne.sk.

Našli jste v článku chybu?