Hlavní navigace

FightKlub nakonec v Česku nebude, IKO Kabel ho možná spustí v Rumunsku

28. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jedním z důvodů, proč se stanice nedočkala svého uvedení na našem trhu, může být i uvedení konkurenčního projektu Fightbox HD od společnosti SPI International.

Tematická stanice FightKlub, o jejímž spuštění uvažovala společnost IKO Kabel v České republice a na Slovensku, se nakonec lokalizované verze pro náš region nedočká. Firma přehodnotila své plány, a po Polsku by se ho mohlo dočkat Rumunsko, ale pravděpodobně až v příštím roce. FightKlub byl spuštěn u našich severních sousedů loni na začátku října. Jde o specializovaný kanál, který se věnuje výhradně bojovým sportům, jako jsou například box, kickbox nebo MMA.

KL22_nominace

K TÉMATU: IKO Kabel připravuje nový kanál se sportovní tematikou. Práva nakoupí i pro Česko

O novém programu hovořila pro DigiZone.cz Erika Luszicza, šéfka českého zastoupení IKO Kabel, loni v září. Tehdy však odmítla sdělit, o jaký program půjde. Podle informací naší redakce měl být oním utajovaným projektem právě FightKlub. Za změnou rozhodnutí maďarské centrály může stát mimo jiné fakt, že podobný kanál v České republice a na Slovensku nedávno uvedla společnosti SPI International. Jedná se o Fightbox, který je v HD verzi součástí nabídky operátora Skylink.

Čeští diváci se nakonec stanice FightKlub nedočkají.
Autor: IKO Kabel

Čeští diváci se nakonec stanice FightKlub nedočkají.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.