Hlavní navigace

Fileserve ruší uživatelům účty, zamezuje sdílení a končí s možností výdělku peněz, končí i další služby na sdílení souborů

23. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po službě Filesonic (viz Filesonic končí s možnostmí volně sdílet soubory) přistoupila k „preventivním“ opatřením a „očistě“ služby další služba pro sdílení souborů na Internetu. Fileserve – www.fileserve.com – začal rušit účty uživatelům, kteří „porušují Pravidla užívání“. Ukončena byla i možnost získat peníze nahráním souborů a sdílení odkazů s „přáteli a rodinou“.

Po službě Filesonic (viz Filesonic končí s možnostmí volně sdílet soubory) přistoupila k „preventivním“ opatřením a „očistě“ služby další služba pro sdílení souborů na Internetu. Fileserve – www.fileserve­.com – začal rušit účty uživatelům, kteří „porušují Pravidla užívání“. Ukončena byla i možnost získat peníze nahráním souborů a sdílení odkazů s „přáteli a rodinou“.

Otázkou zůstává, jak se Fileserve zachová k uživatelům,  kteří si jeho služby předplatili. FileServe totiž, stejně jako Filesonic, nyní umožňují uživatelům stahovat pouze soubory, které si sami do služby uložili. Podle Cyberlocker Ecosystem Shocked As Big Players Take Drastic Action kompletně končí UploadBox – www.uploadbox­.com. K poslednímu lednu smaže veškeré soubory a skončí činnost.

Programy nabízející odměnu uživatelům za nahrání a sdílení souborů končí i na dalších webech – VideoBB, VideoZer, FileJungle, UploadStation či FilePost.

Zdroj: Fileserve Terminates Accounts; Suspends ‘Make Money’ Feature

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.