Hlavní navigace

Film Europe Channel oslavil první narozeniny. Ptejte se jeho šéfa Ivana Hronce

Lukáš Polák

Tematický kanál odstartoval své vysílání přesně před rokem velkolepou společenskou akcí pořádanou v bratislavském Hotelu Kempinski. Jak se daří tomuto programu rok od jeho spuštění?

Doba čtení: 1 minuta

První čistě filmový kanál zaměřený na evropskou kinematografii, Film Europe Channel, oslavil o uplynulém víkendu, konkrétně v sobotu 17. listopadu, rok od svého startu. DigiZone.cz při této příležitosti chystá bilanční rozhovor s jeho šéfem a prezidentem Film Europe Company Ivanem Hroncem. Podařilo už se konečně prorazit tomuto programu i do nabídek zahraničních operátorů? Kdy se dočkáme HD verze Film Europe na satelitu? I to jsou otázky, které můžete zasílat až do čtvrteční 13. hodiny na náš redakční e-mail: redakce@digizone.cz.

WT18 tip v článku Sitta

ČTĚTE TAKÉ: Kanály CS TV chystají proměnu grafiky. Postará se o ní renomované studio Oreo

Film Europe Channel má na rok 2013 přichystanou pro své diváky opět řadu kvalitních filmů. Stanice přinese v premiéře například vítěze filmových festivalů, snímky Larse von Triera – Melancholie nebo Michaela Hanekeho – Láska, oceněné Zlatou palmou na festivalu v Cannes a také vítězný film benátského festivalu Faust režiséra Alexandra Sokurova či nejnovější vítězný film Berlinale – Ceasar musí zemřít. Film Europe Channel je dostupný prostřednictvím satelitu v nabídce operátora Skylink a u vybraných kabelových a IPTV operátorů v České republice i na Slovensku.

Našli jste v článku chybu?