Hlavní navigace

Film Europe Channel oslavil první narozeniny. Ptejte se jeho šéfa Ivana Hronce

20. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Tematický kanál odstartoval své vysílání přesně před rokem velkolepou společenskou akcí pořádanou v bratislavském Hotelu Kempinski. Jak se daří tomuto programu rok od jeho spuštění?

První čistě filmový kanál zaměřený na evropskou kinematografii, Film Europe Channel, oslavil o uplynulém víkendu, konkrétně v sobotu 17. listopadu, rok od svého startu. DigiZone.cz při této příležitosti chystá bilanční rozhovor s jeho šéfem a prezidentem Film Europe Company Ivanem Hroncem. Podařilo už se konečně prorazit tomuto programu i do nabídek zahraničních operátorů? Kdy se dočkáme HD verze Film Europe na satelitu? I to jsou otázky, které můžete zasílat až do čtvrteční 13. hodiny na náš redakční e-mail: redakce@digizone.cz.

WT100

ČTĚTE TAKÉ: Kanály CS TV chystají proměnu grafiky. Postará se o ní renomované studio Oreo

Film Europe Channel má na rok 2013 přichystanou pro své diváky opět řadu kvalitních filmů. Stanice přinese v premiéře například vítěze filmových festivalů, snímky Larse von Triera – Melancholie nebo Michaela Hanekeho – Láska, oceněné Zlatou palmou na festivalu v Cannes a také vítězný film benátského festivalu Faust režiséra Alexandra Sokurova či nejnovější vítězný film Berlinale – Ceasar musí zemřít. Film Europe Channel je dostupný prostřednictvím satelitu v nabídce operátora Skylink a u vybraných kabelových a IPTV operátorů v České republice i na Slovensku.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).