Hlavní navigace

Film Europe odložila nový vizuál pro CS kanály. Nasadí ho 1. května

Lukáš Polák

Programy pod hlavičkou CS TV, tedy Kino CS, Doku CS a Muzika CS, jsou součástí nabídek vybraných operátorů placené televize. U jejich zrodu stál zakladatel Film Europe Ivan Hronec.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Film Europe, která je kromě stejnojmenného programu také provozovatelem stanic pod hlavičkou CS TV, odložila „omlazení“ grafického vizuálu u svých vybraných kanálů. Serveru DigiZone.cz to potvrdila generální manažerka a výkonná ředitelka firmy Silvia Hroncová. Podle původních plánů mělo dojít k nasazení nového vizuálu ještě do konce roku 2012, nakonec se tak ale stane později. Nový vizuál intenzivně připravujeme a spustíme ho k 1. květnu, uvedla Hroncová.

tip Docker

K TÉMATU: Kanály CS TV chystají proměnu grafiky. Postará se o ní renomované studio Oreo

Omlazení grafiky se týká konkrétně programů pod značkou CS TV, tedy Kino CS, Doku CS a Muzika CS. Poprvé bude nový vizuál představen na konferenci České asociace elektronických komunikací, přiblížila Silvia Hroncová, která vede Film Europe v podstatě jako rodinný podnik. Zakladatelem společnosti je její manžel Ivan Hronec. Film Europe v minulosti provozovala také stanice pod hlavičkou Filmbox, ale ty později přešly přímo pod řízení společností SPI International.