Hlavní navigace

Muzika CS

Další neplacené kanály na satelitu přechází do MPEG-4, potřebujete HD box

V nedávné době už začaly prostřednictvím satelitní pozice 23,5 stupně východně vysílat v normě MPEG-4/AVC i programy Relax a Rebel podnikatele a hudebníka Radima Pařízka.

Doba čtení: 1 minuta

Kanály CS TV se přeladí ve stejném termínu, kdy proběhnou u Skylinku další změny

Jak již server DigiZone.cz 4. prosince informoval, změny na satelitu Astra 3B budou probíhat začátkem příštího roku na třech trzích, kde působí lucemburská společnost M7 Group, tedy také v Nizozemsku.

Doba čtení: 1 minuta

Operátor Skylink bude přelaďovat některé kanály až v příštím roce

Služba na konec letošního roku připravuje pro zákazníky příjemné překvapení. V horizontu několika dní by měl operátor oznámit již avizované rozšíření programové nabídky.

Doba čtení: 1 minuta

Přijímáte Kino CS, Doku CS a Muziku CS přes satelit? Budete muset přeladit

Všechny tři televize změní vysílací frekvence na satelitu Astra 23,5°E. Nové frekvence začnou využívat 18. listopadu, současné opustí již 2. prosince.

Doba čtení: 1 minuta

Do Česka míří nové kanály: HBO 2, HBO Comedy a Cinemaxy budou konečně v HD

Na český trh chtějí proniknout mimo jiné kanály Trace Urban a Trace Sports, novou stanici začne provozovatelům placených služeb nabízet i společnost Universal Networks.

Doba čtení: 5 minut

Film Europe odložila nový vizuál pro CS kanály. Nasadí ho 1. května

Programy pod hlavičkou CS TV, tedy Kino CS, Doku CS a Muzika CS, jsou součástí nabídek vybraných operátorů placené televize. U jejich zrodu stál zakladatel Film Europe Ivan Hronec.

Doba čtení: 1 minuta

Nový šéf prodeje kanálů Film Europe pro Česko a Slovensko: Tomáš Žondra

24. 1. 2012 17:02
Doba čtení: 1 minuta

Ivan Hronec už neprovozuje Filmboxy, nadále je ale v Česku zastupuje

16. 2. 2011 15:35
Doba čtení: 1 minuta

Česká MTV nás ani po roce neohrozila, říká šéf hudební televize Óčko

Koncem listopadu to bude rok, co televize Nova zahájila vysílání česko-slovenské lokalizované verze hudebního kanálu MTV. Ohrozil tento program pozici první a nejsledovanější české hudební televize Óčko? A jak Óčko sleduje probíhající boj dvou konkurenčních talentových show na Nově a Primě? „Samozřejmě je sledujeme a pokud tomu nebudou bránit smlouvy, počítáme s některými interprety i na naší obrazovce,“ říká v rozhovoru pro DigiZone.cz generální ředitel Óčka Jiří Balvín. Zároveň představuje podzimní novinky na Óčku.

Doba čtení: 21 minut

Co nabídnou programy Doku CS a chystaná Muzika CS?

Doba čtení: 1 minuta