Hlavní navigace

Nový šéf prodeje kanálů Film Europe pro Česko a Slovensko: Tomáš Žondra

24. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
24. 1. 2012

UVNITŘ FOTO Nového vyjednavače s kabelovými operátory v Česku a na Slovensku má nový filmový kanál Film Europe, který provozuje zakladatel placených filmových programů Filmbox Ivan Hronec. Ředitelem prodeje stanic Film Europe pro kabelové televize a Video on Demand na obou trzích se stal Tomáž Žondra, dosavadní Content manager jihomoravské kabelové společnosti Self servis, která provozuje Moravia televizi a bezdrátovou kabelovku HD Signal.

K TÉMATU: Film Europe zahájil vysílání. V budoucnu se prý dočká „sourozenců“

Žondra se nové funkce ujme od začátku února. Ze Self servisu odchází po jedenácti letech, ve firmě měl na starosti nákup programů a skladbu programové nabídky. Kromě Moravia televize a Spray TV (dnes HD Signal) stál u zrodu dnešní druhé největší kabelové společnosti v tuzemsku, Nej TV. Podílel se i na integrované distribuci televizního streamu ve standardním digitálním rozlišení obrazu (160 stanic) a v HD rozlišení (36 stanic).

Tipy C

Film Europe zajišťuje vysílání nejen vlastního programu ve standardním a vysokém rozlišení obrazu, ale také tematických stanic Kino CS, Doku CS a Muzika CS, které rovněž patří Ivanu Hroncovi.

Tomáš Žondra, nový šéf prodeje Film Europe pro Českou republiku a Slovensko (Foto: Film Europe Channel)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).