Hlavní navigace

Film+ uvede komedii Bobule v české televizní premiéře

12. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 3. 2009

Televizní kanál Film+ má k dispozici exkluzivní televizní premiéru české komedie Bobule. Poprvé ji odvysílá 27. března v 19:55. Film+ tak nastavuje určitou konkurenci vůči České televizi a HBO. Tyto kanály jsou proslulé uváděním televizních premiér filmů.

Český snímek Bobule byl uveden do kin minulý rok a zaznamenal obrovský divácký úspěch. Diváci Film+ si poprvé budou moci v televizi vychutnat film, který doposud mohli vidět jen v kinech nebo na DVD. Televize uvádí snímek v exkluzivní televizní premiéře pro Česko a Slovensko.

TISKOVÁ ZPRÁVA: Filmový kanál Film+ sleduje rekordních 363 tisíc diváků týdně

UXD

Naší strategií je nabídnout divákům exkluzivní zážitky a chystaná premiéra filmu Bobule do ní skvěle zapadá. I díky takovým filmům roste zájem diváků o Film+. Ve druhém pololetí minulého roku kanál sledovalo 363 tisíc diváků týdně,“ vysvětluje Erika Luzsicza, operation manager IKO Cable, provozovatele kabelového kanálu. Podle tiskové zprávy Nejde přitom o jedinou exkluzivní premiéru pro nadcházející měsíce; diváci se mohou těšit například na drama „Skandál“ s Richardem Gerem, který před rokem běžel v českých kinech, nebo romantický film „Iluze lásky“ s Catherine Zeta-Jones a Guyem Pearcem.

„Na letošní léto chystáme rovněž exkluzivní premiéru české komedie ´František je děvkař´, která patří k nejúspěšnějším domácím snímkům minulého roku. Diváci u nás film uvidí s půlročním předstihem před ostatními televizními stanicemi,“ dodává Luzsicza.