Hlavní navigace

Film+ začne vysílat od dubna širokoúhle a změní vizuál

6. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nový grafický vizuál vytvoří pro společnost IKO Kabel věhlasné pražské studio Oficina, které bylo v minulosti oceněno například za logo kanálu Prima love.

Nový širokoúhlý formát a změnu grafického vizuálu si od dubna nadělí tematická stanice Film+. Oznámil to Jakub Zika, mediální zástupce společnosti IKO Kabel, která tento kanál na českém a slovenském trhu provozuje spolu s programem Fishing&Hunting. Kdy přesně začne Film+ ve formátu 16:9 vysílat, zatím nechtěl Zika komentovat. Budeme o tom informovat prostřednictvím tiskové zprávy. Vše se včas dozvíte. V tuto chvíli to ještě nechceme komunikovat, uvedl.

MM socky3

Z ARCHIVU: Grafiku pro Primu Cool dělali stejní lidé jako u ČT 24, Z1 a Novy Sport

Spolu s novým obrazovým formátem, na který přichází Film+ jako jeden z posledních programů tohoto typu, nasadí stanice i inovovaný grafický vizuál. Připravilo ho pro nás studio Oficina, prozradil Jakub Zika. Oficina není na poli televizní grafiky nováčkem. V minulosti vytvořilo vizuál například pro kanály ČT 2, ČT 24, Novu Sport i dnes již neexistující zpravodajskou stanici Z1. Oficína byla i autorem loga televize Pětka a nesmíme zapomenout pochopitelně na programy FTV Prima.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.