Hlavní navigace

Filmbox Plus v Česku a na Slovensku od 16. prosince

29. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 11. 2011

Změna filmového kanálu Filmbox Extra na stanici Filmbox Plus nastane v noci z 15. na 16. prosince. Včera to oznámil manažer obchodu a marketingu SPI International pro region střední a východní Evropy Adrian Gumulák. Distributor programů Filmbox rozhodl o posunu ve své programové strategii a přistoupil ke změně názvu kanálu, uvedl Gumulák.

K TÉMATU: SPI International přejmenuje Filmbox Extra na Filmbox Plus

Společnost SPI International je předním poskytovatelem filmového a televizního obsahu a její činnost zasahuje do oblastí kinodistribuce, distribuce DVD, videa na vyžádání (VOD) a rovněž produkce a distribuce placených TV kanálů ve střední Evropě, vyjmenoval Gumulák aktivity provozovatele kanálů, za kterými ještě poměrně nedávno stál slovenský podnikatel Ivan Hronec. Ten nyní vlastní stanice pod hlavičkou CS TV a také nový program Film Europe. Ve videotéce SPI International je v tuto chvíli okolo dvou tisíc filmových titulů a seriálů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).