Hlavní navigace

Filmová databáze s novým designem a trailery

Jiří Macich ml.

Koncem minulého týdne byla spuštěna nová podoba Filmové databáze sídlící na fdb.cz. Jedná se o tuzemskou obdobu v zahraničí dosti populární IMDB. Nová podoba Filmové databáze přináší vedle přepracovaného vzhledu také jednodušší ovládání díky soustředění všech položek do pravého sloupce, televizní program s informacemi o právě běžících pořadech umístěný rovněž v pravém sloupci a doplnění trailerů k informacím o jednotlivých filmech. Přibyl žebříček nejlépe hodnocených herců a filmů a vylepšení…

Doba čtení: do minuty

Koncem minulého týdne byla spuštěna nová podoba Filmové databáze sídlící na fdb.cz. Jedná se o tuzemskou obdobu v zahraničí dosti populární IMDB.

Nová podoba Filmové databáze přináší vedle přepracovaného vzhledu také jednodušší ovládání díky soustředění všech položek do pravého sloupce, televizní program s informacemi o právě běžících pořadech umístěný rovněž v pravém sloupci a doplnění trailerů k informacím o jednotlivých filmech. Přibyl žebříček nejlépe hodnocených herců a filmů a vylepšení se dočkala i sekce s obaly na DVD. Konkurenční Československá filmová databáze (ČSFD) se dočkala nepříliš oslavovaného redesignu loni v prosinci. (Filmová databáze)

Našli jste v článku chybu?