Hlavní navigace

„Filmové léto“ na O2TV nabízí jednou týdně ve videotéce film za korunu

30. 6. 2011
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
30. 6. 2011

Půjčovné jednu korunu zavádí u vybraného jednoho filmu jednou týdně videotéka placené digitální televize přes pevnou linku O2TV. V rámci Filmového léta během července nabídne každou středu v kategorii Žhavé novinky jeden snímek za tuto symbolickou částku, informoval Martin Žabka, mluvčí společnosti Telefónica, která O2TV provozuje. Firma zároveň dvojnásobně navýšila kapacitu služby O2TV nahrávání pro zaznamenávání televizních pořadů.

K TÉMATU: O2TV zavádí základní balíček s částí volitelných programů

Od 1. července do 31. července bude každou středu ve Videotéce v kategorii Žhavé novinky zákazníkům k dispozici jeden film za jednu korunu. V červenci se mohou těšit na tyto filmy: Let´s dance 3D – hudební drama (6. července), Ondine – romantický film s Colinem Farrellem (13. července), Román pro muže – úspěšná česká komedie (20. července) a Machete – akční trhák (27. července), přiblížil Žabka. Za běžné výpůjčné 55 korun pak videotéka O2TV nabídne filmové novinky Harry Potter a Relikvie smrti – část 1, Habermannův mlýn a komedii Fotři jsou lotři.

ČTĚTE TAKÉ: O2TV umožňuje nahrávat zdarma televizní pořady na vzdálený disk

Navýšení kapacity služby O2TV Nahrávání na dvojnásobek se rovněž týká časově omezeného období od 1. července do 31. srpna. Kapacita služby bude v tomto období navýšena na dvojnásobek, umožní tedy nahrávání až 20ti hodin a následné shlédnutí kdykoliv po dobu dvou týdnů. Všem, kteří zrovna nebudou mít čas sledovat svůj oblíbený seriál, film nebo dokument, tak žádný oblíbený pořad v létě neunikne. Nahrávat lze přitom pohodlně z více kanálů současně, přiblížil mluvčí Telefóniky.

CIF23

NAPSALI JSME: Počet zákazníků služby O2TV nestoupá, ani neklesá. Je jich stále 129 tisíc

Nahrávání lze nastavit jak v menu O2TV přímo na televizní obrazovce, tak přes internet, mobilní telefon nebo přes aplikaci na chytrém telefonu iPhone. Zákazníkům služby O2 Internet pak Telefónika do konce srpna nabízí akční slevu na pořízení O2TV s tarifem O2TV Flexi za 250 korun měsíčně na první půlrok při uzavřené smlouvy na jeden rok. O2TV Flexi umožňuje zákazníkům složit si vlastní programovou nabídku z 21 libovolných televizních stanic. Na výběr je jedenáct tematických balíčků – některé jsou zaměřeny na filmy nebo dokumenty, jiné na sport, seriály, či životní styl a nechybí ani balíček určený pro dospělé, doplnil Martin Žabka.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).