Hlavní navigace

Finále Turnaje mistryň Kvitová - Azarenková od 16:00 na Eurosportu

30. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 10. 2011

Po vítězství na letošním Wimbledonu si dnes může zapsat svůj další obrovský úspěch česká tenistka Petra Kvitová. Dnes se postaví ve finále Turnaje mistryň proti Bělorusce Viktorii Azarenkové. Očekávaný duel zprostředkuje divákům pravděpodobně v 16 hodin panevropský sportovní kanál Eurosport. Definitivní termín vyplyne z předchozího dění.

Diváci, kteří mají možnost sledovat Eurosport HD, uvidí navíc duel v nejvyšší možné kvalitě obrazu – vysokém rozlišení (HDTV). V případě, že se dnes Kvitové podaří zvítězit, stane se dvojkou v prestižním žebříčku WTA. Na prvním místě je v tuto chvíli dánská hráčka Caroline Wozniacki. Kvitová bude díky své hře vždycky nestabilní, ale mentálně je velice silná. Hledá cestu dopředu, je agresivní, s radostí útočí na síti a nutí soupeřky chybovat, uvedl podle ČTK pro agenturu Reuters bývalý první hráč světa Švéd Mats Wilander.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.