Hlavní navigace

Firefox 3.0: dvacet milionů stažení za jeden týden

Jiří Macich ml.

Finální verze prohlížeče Firefox 3.0 si během marketingové akce Download Day připsala 8,3 milionu stažení. Celkově za první týden po uvolnění dlouho očekávané verze druhého nejrozšířenějšího prohlížeče současnosti bylo zaznamenáno přes dvacet milionů stažení. Po Download Day tedy denní počet stažení prudce klesl, ale i tak se drží poměrně vysoko. Aktuálně počítadlo stažení ukazuje přes 21,8 milionu stažení a navíc je tu nespočet stažení z alternativních zdrojů jako je třeba naše sesterská…

Finální verze prohlížeče Firefox 3.0 si během marketingové akce Download Day připsala 8,3 milionu stažení. Celkově za první týden po uvolnění dlouho očekávané verze druhého nejrozšířenějšího prohlížeče současnosti bylo zaznamenáno přes dvacet milionů stažení. Po Download Day tedy denní počet stažení prudce klesl, ale i tak se drží poměrně vysoko. Aktuálně počítadlo stažení ukazuje přes 21,8 milionu stažení a navíc je tu nespočet stažení z alternativních zdrojů jako je třeba naše sesterská Slunečnice.cz. (JasnaPaka Blog)

Našli jste v článku chybu?
27. 6. 2008 6:36
Looser (neregistrovaný)
A co tohle? :) http://labs.mozilla.com/2007/12/introducing-weave/
27. 6. 2008 6:24
Milan (neregistrovaný)
No, jestli není problém někde jinde, protože mi to chodí na 4 PC a 3 různých platformách docela normálně. Nejsou funkční některé skiny a některé doplňky. Dost blbé je, že Google přestal podporovat GoogleSync - to mi fakt dost vyhovovalo. Dá se sice použít např. GBookmarks, ale není to ono a má to své mouchy, např. z nějakého důvodu mi to 64bit chodí JINAK než na 32bit platformě - nepřihlásím se, musím se přihlásit na gmail a potom se dostanu i na záložky. Jinde normálka.