Hlavní navigace

Firefox 3.6: vyšla pravděpodobně už poslední revize betaverze

18. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pokud si chcete vyzkoušet prohlížeč Mozilla Firefox 3.6 ještě před vydáním ostré verze, aktuálně je k dispozici již pátá revize betaverze. Připomínáme, že tentokrát vývojáři nevydávají velké betaverze se značnými časovými rozestupy, ale právě jen po sobě rychle jdoucí revize betaverze. Pro účely otestování této minor verze by to prý mělo být dostatečné. Pátá revize by již měla skutečně být tou poslední a stávajícím cca 600 000 testerů betaverze prohlížeče Mozilla Firefox 3.6 se šíří i skrze…

Pokud si chcete vyzkoušet prohlížeč Mozilla Firefox 3.6 ještě před vydáním ostré verze, aktuálně je k dispozici již pátá revize betaverze. Připomínáme, že tentokrát vývojáři nevydávají velké betaverze se značnými časovými rozestupy, ale právě jen po sobě rychle jdoucí revize betaverze. Pro účely otestování této minor verze by to prý mělo být dostatečné. Pátá revize by již měla skutečně být tou poslední a stávajícím cca 600 000 testerů betaverze prohlížeče Mozilla Firefox 3.6 se šíří i skrze systém automatických aktualizací. Pro nové zájemce o zapojení do procesu testování je opět připraven samostatný instalátor.

Opravena byla přibližně stovka nalezených chyb. Žádnou nově přidaná funkce v poznámkách k vydání zmíněna není, takže není překvapující, že první release candidate verze by měla vyjít ještě před vánočními svátky. I tak se ale dá očekávat, že ostrá verze už letos nevyjde, přestože se v minulosti opakovaně hovořilo o vydání do konce roku 2009. Uživatelé by se ale měli dočkat snad začátkem ledna 2010. O obsažených novinkách více v našem článku Firefox 3.6: další evoluční krůček. (Mozilla.cz)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).