Hlavní navigace

Firma varuje před zneužitím svého jména a podvodným e-shopem

10. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost NWT, a.s., která mimo jiné poskytuje telekomunikační služby a připojení k Internetu, se distancuje od zřejmě podvodného e-shopu na adrese www.n-w-t-computer.cz. Jeho provozovatelem je údajně N.W.T. Computer-David Vítek s I.Č. 40364879. Pod tímto identifikačním číslem však v Živnostenském rejstříku figuruje pouze David Vítek. Firma NWT sice obchodní jméno N.W.T. Computer – David Vítek v minulosti používala, ale už před pěti lety bylo nahrazeno společností NWT Computer s.r.o., dnes NWT…

Společnost NWT, a.s., která mimo jiné poskytuje telekomunikační služby a připojení k Internetu, se distancuje od zřejmě podvodného e-shopu na adrese www.n-w-t-computer.cz. Jeho provozovatelem je údajně N.W.T. Computer-David Vítek s I.Č. 40364879. Pod tímto identifikačním číslem však v Živnostenském rejstříku figuruje pouze David Vítek. Firma NWT sice obchodní jméno N.W.T. Computer – David Vítek v minulosti používala, ale už před pěti lety bylo nahrazeno společností NWT Computer s.r.o., dnes NWT a.s.

MIF22_Early

Vyzýváme uživatele internetu, aby v žádném případe tento portál nepoužívali a aby zde
nic neplatili. Uváděné ceny jsou nižší než ceny, za které výrobci zboží dodávají samotným
prodejcům, lze tedy s jistotou předpokládat, že objednávky nebudou vyřízeny a zákazníci o
své peníze přijdou,
stojí v tiskovém prohlášení, které nám poslal Marek Nováček, ředitel divize PATRO GROUP, která je součástí NWT, a.s.

Podezřelé jsou nejen velmi nízké ceny zboží, ale také například skutečnost, že prodejce vyžaduje za zboží platbu předem. Krajně nedůvěryhodně působí také kontaktní e-mail: n.w.t.computer@sez­nam.cz.

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.