Hlavní navigace

Firmy.cz od Seznamu přicházejí s novým designem

3. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Seznam reaguje na některé připomínky uživatelů a přichází s novým redesignem vizuální podoby služby a koncepcí firemního detailu. Nově je možné aktivněji pracovat s mapami, uživatel se může v orientační mapce pohybovat anebo volit velkou mapu, na které znovu vidí i zvolený firemní detail. Inzerující firmy také mohou propojit firemní detail s oborovými službami Seznamu a své nabídky ze Zboží.cz, Srealit nebo Sauta mít přímo na svém firemním detailu. Dlouhodobě připravujeme Firmy.cz na výrazné…

Seznam reaguje na některé připomínky uživatelů a přichází s novým redesignem vizuální podoby služby a koncepcí firemního detailu. Nově je možné aktivněji pracovat s mapami, uživatel se může v orientační mapce pohybovat anebo volit velkou mapu, na které znovu vidí i zvolený firemní detail. Inzerující firmy také mohou propojit firemní detail s oborovými službami Seznamu a své nabídky ze Zboží.cz, Srealit nebo Sauta mít přímo na svém firemním detailu. Dlouhodobě připravujeme Firmy.cz na výrazné obsahové rozšíření tak, aby v nich uživatel rychle našel všechno nezbytné, co potřebuje o hledané firmě vědět, říká k inovacím produktový manažer služby Tomáš Vyskočil.

Odlehčený design uživatelského rozhraní se nyní více soustředí na výsledky hledání. V záložkách na úvodní žluté liště má uživatel možnost jednoduše přepínat mezi Firmami, Zbožím, Mapami nebo Obrázky. Veškeré vizuální prezentace jako fotky nebo mapy jsou nyní striktně odděleny od textové části. (Tisková zpráva)

Autor článku

Externí spolupracovník serveru Lupa.cz a expert na blockchain a kryptoměny. Jako šéfredaktor v minulosti vedl ADASTRA Business Intelligence Magazine a server ITbiz.cz. Dnes pracuje jako redaktor časopisu Forbes.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).