Hlavní navigace

Flix TV se chce dostat mezi top poskytovatele placené televize na našem trhu

Lukáš Polák

Programy nové satelitní služby budou stejně jako v případě AntikSatu šířené prostřednictvím pozice 16 stupňů východně francouzského operátora Eutelsat a kódované systémem Conax.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nemalý cíl si klade provozovatel satelitní služby Flix.TV, stejnojmenná společnost, která chce svůj komerční provoz zahájit ještě letos. V horizontu pěti let by se chtěla dostat mezi nejúspěšnější značky na našem trhu. Serveru DigiZone.cz to sdělila jednatelka a zároveň jediný společník firmy Kamilla Tóth. Naším cílem je být do pěti let mezi třemi top providery v České republice, konstatovala Tóth. Jakým způsobem toho chce firma dosáhnout, už manažerka neuvedla. Pozici však v tomto směru mít lehkou rozhodně nebude.

K TÉMATU: Satelitní operátor Flix.TV potvrdil informace DigiZone.cz, v Česku odstartuje ještě letos

Wt100_Právo

Satelitní služba Flix.TV chce nabízet klientům speciální přijímače, které označuje jako Flix boxy. Kamilla Tóth nebyla příliš konkrétní v tom, jakými výhodami by se nová služba měla odlišovat od svojí konkurence. Na českém trhu konkrétně od operátorů Skylink, Digi TV a freeSAT. Tóth slibuje podmínky, které jiní operátoři nabídnout nemohou. Kromě standardně nabízeného Flix Boxu zveřejníme seznam přijímačů, které jsou námi schválené pro náš DTH servis, uvedla dále manažerka s tím, že operátor využije kódovací systém Conax.

Novému satelitnímu operátorovi se dnes DigiZone.cz věnuje podrobněji ve své prémiové sekci.