Hlavní navigace

Flix TV se chce dostat mezi top poskytovatele placené televize na našem trhu

24. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Programy nové satelitní služby budou stejně jako v případě AntikSatu šířené prostřednictvím pozice 16 stupňů východně francouzského operátora Eutelsat a kódované systémem Conax.

Nemalý cíl si klade provozovatel satelitní služby Flix.TV, stejnojmenná společnost, která chce svůj komerční provoz zahájit ještě letos. V horizontu pěti let by se chtěla dostat mezi nejúspěšnější značky na našem trhu. Serveru DigiZone.cz to sdělila jednatelka a zároveň jediný společník firmy Kamilla Tóth. Naším cílem je být do pěti let mezi třemi top providery v České republice, konstatovala Tóth. Jakým způsobem toho chce firma dosáhnout, už manažerka neuvedla. Pozici však v tomto směru mít lehkou rozhodně nebude.

K TÉMATU: Satelitní operátor Flix.TV potvrdil informace DigiZone.cz, v Česku odstartuje ještě letos

ebf - tip do článku - debata

Satelitní služba Flix.TV chce nabízet klientům speciální přijímače, které označuje jako Flix boxy. Kamilla Tóth nebyla příliš konkrétní v tom, jakými výhodami by se nová služba měla odlišovat od svojí konkurence. Na českém trhu konkrétně od operátorů Skylink, Digi TV a freeSAT. Tóth slibuje podmínky, které jiní operátoři nabídnout nemohou. Kromě standardně nabízeného Flix Boxu zveřejníme seznam přijímačů, které jsou námi schválené pro náš DTH servis, uvedla dále manažerka s tím, že operátor využije kódovací systém Conax.

Novému satelitnímu operátorovi se dnes DigiZone.cz věnuje podrobněji ve své prémiové sekci.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).