Hlavní navigace

Forbes vyhlásil nejlepší webové aplikace

12. 9. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Magazín Forbes vyhlásil nejlepší webové aplikace pro malou kancelář využívající dnes populární technologii AJAX a to v šesti kategoriích. Jako nejlepší kalendář vyhlásili redaktoři Forbesu Google Calendar. Zřejmě se nenajde moc lidí, které překvapí, že v kategorii webmailů vyhrál Gmail, jenž za sebou nechal všechny své hlavní konkurenty z dílny Yahoo, AOL i Microsoftu. Google si dokráčel pro hlavní cenu i v oblasti tabulkových editorů, kde vyhrála jeho služba Google Spreadsheets. Nejlepším…

Magazín Forbes vyhlásil nejlepší webové aplikace pro malou kancelář využívající dnes populární technologii AJAX a to v šesti kategoriích. Jako nejlepší kalendář vyhlásili redaktoři Forbesu Google Calendar. Zřejmě se nenajde moc lidí, které překvapí, že v kategorii webmailů vyhrál Gmail, jenž za sebou nechal všechny své hlavní konkurenty z dílny Yahoo, AOLMicrosoftu. Google si dokráčel pro hlavní cenu i v oblasti tabulkových editorů, kde vyhrála jeho služba Google Spreadsheets. Nejlepším webovým textovým editorem byl vyhlášen Zoho Writer, který předskočil i Writely. V kategorii informačních manažerů však opět triumfoval Google se svým Google Notebookem. Pouze v kategorii nazvané Webtops byste produkt Googlu hledali marně. (Forbes)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.