Hlavní navigace

Fotbaloví fanoušci viděli místo zápasu Kypr – Česko vystoupení Pavla Dobeše

22. 11. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
22. 11. 2007

Nepříjemné překvapení čekalo včera na fanoušky české fotbalové reprezentace, která nastoupila proti domácímu týmu z Kypru. Místo prvního poločasu se diváci dočkali třináct let starého vystoupení folkových zpěváků v čele s Pavlem Dobešem. Proč? Kyperská strana, která měla přenos fotbalového utkání zajistit, se potýkala s technickými problémy.

‚Vždyť je jaro, zapni si kšandy, pozdravuj vlaštovky a muziko, ty hraj,‘ pěl písničkář Pavel Dobeš. Hrál pěkně. Jak v tu chvíli hráli čeští fotbalisté, to nikdo nevěděl,“ glosuje včerejší nemilou událost server iDNES.

Je nám to líto a divákům se omlouváme, ale nemůžeme za to, chyba byla na kyperské straně. Určitě začneme s kyperskou televizí jednat o kompenzaci. Samozřejmě, budeme chtít vrátit část peněz, které jsme za vysílací práva zaplatili, řekl serveru Týden.cz mluvčí České televize Ladislav Šticha.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).