Hlavní navigace

Fotbalový duel Irsko - Česko nakonec nabídne veřejnoprávní ČT 4

28. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 2. 2012

Přípravné mezistátní fotbalové utkání na Euro 2012 mezi Irskem a Českou republikou nakonec odvysílá kanál ČT 4. Česká televize o tom informovala včera večer prostřednictvím tiskové zprávy. Duel se bude vysílat ve středu 29. února od 20:45, už ve 20:20 ale k němu na témže programu bude připraveno speciální studio. Upozornila na to mluvčí ČT Michaela Fričová.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Konec přepínání na ČT HD, od 1. března bude jen samostatná ČT 1 HD

Zápas přímo z Irska komentuje Pavel Čapek. Ve studiu ho bude s Davidem Kozohorským spolukomentovat bývalý český fotbalový útočník a fotbalový expert Luděk Zelenka, který během své aktivní kariéry v nejvyšší české fotbalové soutěži odehrál celkem 341 utkání, v nichž vsítil 92 gólů, přiblížila Fričová. Utkání se odehraje v Dublinu na stadionu Landsdown Road. V loňském roce jsme odvysílali všechny zápasy české fotbalové reprezentace a rádi bychom divákům vyšli v tomto ohledu vstříc i letos, doufá výkonný šéf Čtyřky Jiří Ponikelský.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).