Hlavní navigace

freeSAT nabídne na šestnáct dní zákazníkům všechny kanály AXN

19. 9. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Promo akce týkající se kanálu AXN a jeho tematických klonů běží již od pondělí 15. září, operátor na ni nicméně upozornil až dnes. Nabídka skončí se závěrem tohoto měsíce.

Všechny stanice AXN ve standardním rozlišení dostupné na českém a slovenském trhu, tedy AXN, AXN Black a AXN White, nabízí svým zákazníkům v těchto dnech bezplatně satelitní operátor freeSAT, jehož provozovatelem je společnost UPC DTH. Nezáleží přitom na tom, zdali je klient předplatitelem vyššího nebo naopak základního balíčku. Oblíbené programy jsou nyní dočasně dostupné všem zákazníkům freeSAT, a to včetně těch, kteří mají předplacenou službu freeSAT Llight nebo freeSAT Medium, informoval operátor. Stanice AXN jsou běžně součástí placeného balíčku Plus.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Satelitní operátor freeSAT zpřístupní od 1. září klientům službu HBO GO

Promo akce týkající se kanálu AXN a jeho tematických klonů běží již od pondělí 15. září, operátor na ni nicméně upozornil až dnes. Nabídka skončí se závěrem tohoto měsíce, celkem tedy potrvá šestnáct dní. Od 24. září se hlavním tahákem kanálu AXN, který cílí na všechny milovníky dobrodružství a akční podívané, stane premiéra druhé řady úspěšného detektivního seriálu Bez hranic (Crossing lines), láká satelitní služba. První série Bez hranic už se vysílala také v rámci Free TV premiéry, kterou uvedla Prima Cool. S příliš velkým zájmem publika se tu ale seriál nesetkal.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).