Hlavní navigace

freeSAT od UPC nabízí na satelitu jako jediný kanál TLC v češtině

2. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

2. 11. 2011

UVNITŘ VIDEO Jedinou satelitní službou, která v poslední době rozšířila už po několikáté svou programovou nabídku, se stal freeSAT by UPC Direct. Jde například o kanály Prima love, Sundance Channel HD nebo Filmbox. Včera se rozšířil počet programů znovu. Zákazníkům je k dispozici stanice TLC, nový tematický kanál společnosti Discovery Networks, který odstartoval v Česku 1. září.

ČTĚTE TAKÉ: Filmbox vstoupil do nabídky satelitního operátora freeSAT

cif-tip-téma-foto

TLC je zaměřena na životní styl, reality show a zábavní pořady. TLC uveden byl uveden již před několika měsíci na některých evropských i mezinárodních trzích a rychle si získal velmi pozitivní ohlas. Věřím, že s podobnou reakcí se setká i v České a Slovenské republice, uvedla při jeho uvedení na náš trh středoevropská oblastní manažerka Discovery Networks Dorota Żurkovska-Bytner. Stanice je zákazníkům freeSATu dostupná s třemi jazykovými stopami – anglickou, maďarskou a českou/slovenskou.

Parametry příjmu: satelit: Thor 5 (1 stupeň západně), 11862/H, SR 28000, FEC 7/8, norma DVB-S, kódování Conax, CryptoWorks, Irdeto a Nagravision; ID TLC Europe.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.