Hlavní navigace

Freesat žertuje na apríla. Je tu „Jaro plné filmů“, ale nejen to

Bohumil Herwig

Akce zaměřená na nové zákazníky dává do hry především balíček Medium HD na měsíc zdarma a také nějaké ty filmové premiéry na kanálech Filmbox Pak.

Doba čtení: 2 minuty

Všichni noví zákazníci této satelitní služby mohou nyní minimálně měsíc využívat speciálně připravených bonusů. Jde o zmiňovaný balíček Freesat Medium HD, který je nyní na měsíc zdarma, dále pak dva měsíce bezplatného navýšení na balíček Freesat Plus HD a k dispozici jim je také balíček Filmbox Pak, a to opět na dva měsíce zdarma.

Bohužel na webových stránkách panuje u obou programových balíčků, tedy Freesat Medium HD a Freesat Plus HD, zmatek v počtu sledovatelných kanálů, což je vidět z galerie níže s odchycenými obrazovkami. Udávají totiž pro oba programové balíčky to samé číslo, tj. více než 115 kanálů, z toho 17 stanic v HD, tedy ve vysokém rozlišení. A údaje se navíc liší od jiné části webu. Nelenil jsem tedy a zavolal na zákaznickou linku…

ČTĚTE TAKÉ: AXN nabídne na Freesatu měsíc zdarma

Freesat deklaruje v České republice více než 120 tisíc zákazníků

V tiskové zprávě se sice o aprílu nehovoří, ale píše se, že všechny tři bonusy jsou novým zákazníkům dostupné od dnešního dne, tedy od 1. dubna 2016. A co má tedy být (i podle zákaznické linky) nabízeno? Balíčky prý sedí, jen se liší počet kanálů, který je k dispozici. Nejlepší prý bude, když se na nabídku podívám v sekci Klientský servis a Dokumenty ke stažení.

Freesat Medium HD by tak měl obsahovat „více než 95 kanálů“ a Freesat Plus HD „více než 115 kanálů“. Jarní nabídku Freesatu pak doplňuje Filmbox Pak obsahující stanice FilmBox Extra HD, FilmBox Premium, FilmBox Plus a FilmBox Family.

Abyste to nemuseli hledat, PDF nabídka Freesatu je ke stažení níže a v ní se dozvíte i o počtu HD kanálů v tom kterém balíčku.

Ke stažení: Freesat – Programovy_pruvodce-duben 2016

Satelitní službu Freesat provozuje společnost UPC DTH S.à r.l. se sídlem v Lucembursku. Ta poskytuje služby satelitní televize v Maďarsku, České republice a na Slovensku a navíc řídí služby poskytovatele satelitní televize v Rumunsku. Její služby, známé pod názvem UPC Direct na maďarském trhu, Freesat v České republice a na Slovensku a Focus Sat v Rumunsku, využívá více než 830 000 zákazníků. UPC DTH S.à r.l. je dceřinou společností Liberty Global plc.

Našli jste v článku chybu?