Hlavní navigace

Frekvence 1 má novou mobilní aplikaci, nabídne i poslech pořadů z archivu

15. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Frekvence 1 stojí na hudbě, zprávách a zábavě. Teď je konečně vše přehledně pohromadě v mobilní aplikaci, nejen v éteru a na internetu,“ konstatoval Miroslav Škoda, ředitel rádia Frekvence 1.

Novou mobilní aplikaci pro své posluchače představila Frekvence 1, jedna z nejposlouchanějších celoplošných stanic v České republice, kterou podle posledního průzkumu trhu Radioprojekt ladí denně 852 tisíc posluchačů, což pro ni znamená přibližně jedenáctiprocentní podíl na trhu. Příjemnou novinkou pro posluchače aplikace, která je dostupná na zařízeních s operačním systémem Android a iOS, je možnost poslechu pořadů z archivu, což platí například pro rozhovory Těžkýho Pokondra, telefonátů Libora Boučka na Hrad (Miloše Zemana ztvárnil imitátor Petr Jablonský) a skečů s Rudou z Ostravy.

MM socky3

ČTĚTE TAKÉ: Radiožurnál a Frekvence 1 mají vyrovnanou poslechovost, Impuls klesal

Frekvence 1 stojí na hudbě, zprávách a zábavě. Teď je konečně vše přehledně pohromadě v mobilní aplikaci, nejen v éteru a na internetu, konstatoval Miroslav Škoda, ředitel rádia Frekvence 1. Mobilní aplikace má tři sekce. Hudbu, zprávy a zábavu. V sekci hudba je k dispozici aktuální playlist s možností hodnotit písničky. Posluchači tak mají Frekvenci 1 doslova pod palcem. Mohou ovlivňovat výběr songů a stávají se tak v podstatě spolutvůrci mixu toho nejlepšího z muziky, sdělil šéf Frekvence 1 a doplnil: Kromě toho mají absolutní přehled o playlistu rádia a díky propojení s aplikací Youradio si mohou poslechnout náladu odpovídající vybranému songu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.