Hlavní navigace

Frekvence 1 spustila dvě nová internetová rádia

Jiří Macich ml.

Rozhlasová stanice Frekvence 1 na svých webových stránkách spustila dvě další internetová rádia Frekvence 1 Romantika a Frekvence 1 Legendy. Obě rádia jsou určena především těm příznivcům rádia Frekvence 1, kteří by rádi poslouchali romantické či goldové songy ještě ve větší míře, než je prezentuje tradiční Frekvence 1, a mají přístup na Internet, popisuje mluvčí stanice Richard Klatovský. Na rozdíl od původní Frekvence 1 vysílají obě nová rádia pouze hudbu bez mluveného slova a zatím bez…

Doba čtení: 1 minuta

Rozhlasová stanice Frekvence 1 na svých webových stránkách spustila dvě další internetová rádia Frekvence 1 Romantika a Frekvence 1 Legendy. Obě rádia jsou určena především těm příznivcům rádia Frekvence 1, kteří by rádi poslouchali romantické či goldové songy ještě ve větší míře, než je prezentuje tradiční Frekvence 1, a mají přístup na Internet, popisuje mluvčí stanice Richard Klatovský. Na rozdíl od původní Frekvence 1 vysílají obě nová rádia pouze hudbu bez mluveného slova a zatím bez reklamy.

Jde o čistě internetové stanice a nepočítá se s tím, že by stanice vysílaly prostřednictvím klasických vysílačů. Posluchači budou moci aktivně ovlivňovat skladbu vysílání známkováním jednotlivých písní, což se projeví na frekvenci jejich hraní. K dispozici bude i internetová diskuze s hudebním dramaturgem těchto stanic. (DigiZone.cz)

Našli jste v článku chybu?