Hlavní navigace

French Open od 26. května do 9. června opět na Eurosportu a Eurosportu 2

Lukáš Polák

Eurosport přinese kromě dvou set hodin tenisových přenosů i magazín Game, Set & Mats a analýzy a rozhovory tenisových expertů Eurosportu Barbary Schettové a Matse Wilandera.

Doba čtení: 1 minuta

Milovníci tenisu se opět mohou těšit na pořádnou dávku tohoto sportu na panevropském tematickém kanálu Eurosport. Televize z něho nabídne denně v rámci French Open od 26. května do 9. června až dvacet hodin živého vysílání denně, a to jak na svém prvním programu Eurosport International, tak na sesterském Eurosportu 2. Celkem Eurosport divákům naordinuje dvě stě hodin živých přenosů; ve večerních, nočních a ranních záznamech pak další stovky hodin z této významné sportovní události.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Eurosport nemá jisté, že bude vysílat ZOH 2014 Soči a LOH 2016 Rio de Janeiro

Každý den se mohou diváci těšit nejen na skvělé sportovní výkony, ale také na magazín Game, Set & Mats a analýzy a rozhovory tenisových expertů Eurosportu Barbary Schettové a Matse Wilandera. Bývalý švédský tenista French Open třikrát vyhrál a jednou porazil ve finále i Ivana Lendla. Rozhovory s tenisovými hvězdami budou probíhat nejen ze studia Eurosportu, ale také přímo z kurtů ihned po skončení zápasů, láká česká verze Eurosportu. Druhý kanál nabídne před startem samotného turnaje loňské finále mezi Rafaelem Nadalem a Novakem Djokovičem.

Našli jste v článku chybu?