Hlavní navigace

Fotbalovou Gambrinus ligu bude vysílat i kabelová televize Sport 2

14. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
14. 7. 2010

Nejen Česká televize a Nova, ale i placený kabelový a satelitní program Sport 2 bude vysílat přenosy z nového ročníku nejvyšší tuzemské fotbalové soutěže – Gambrinus ligy. Sport 2 už zařadil do programových plánů na svém webu první termíny přenosů. Diváci se dočkají už tuto neděli 18. července od 16:45 hod. zápasu prvního kola mezi Viktorií Plzeň a Sigmou Olomouc.

K TÉMATU: Na Novu se vrací fotbalová Gambrinus liga. Od 16. července každý pátek

Sport 2 ten samý zápas zopakuje v repríze ještě v ten samý den od 22:30 hod. Druhé reprízy se dočkají diváci Sportu 1 ve středu 21. července od 16:15 hod. V neděli 25. července odvysílá Sport 2 živě zápas mezi Teplicemi a Příbramí, přičemž reprízu opět zařadí ten samý den večer od 22:15 hod. Na placených kanálech Sport 2 a Sport 1 jde o vůbec první vysílání domácí fotbalové ligy.

MM socky3

ČTĚTE TAKÉ: Český fotbal nebo hokej na více televizích? Nesmysl, říká Otakar Černý

O nový ročník Gambrinus ligy se tedy podělí tři televize. Pondělní a sobotní zápasy bude vysílat Česká televize (v pondělí na programu ČT 2, v sobotu na ČT 4), páteční do konce srpna televize Nova a nedělní Sport 2. Poslední jmenovanou televizi nabízí poksytovatelé kabelové televize, IPTV a satelitní služby CS Link a UPC Direct.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.