Hlavní navigace

Snadný výběr nejlepšího penzijního připojištění od Internet Infa

Redakce

Přes web Garantovanápenze.cz lze sjednat penzijní připojištění do 30. listopadu ještě podle stávajících výhodnějších podmínek, a kdo tak učiní, získá k dobru navrch 500 Kč. Stačí zadat několik základních údajů, a web sám vyhodnotí, který fond je pro zájemce nejvýhodnější. Garantovanápenze.cz je společný projekt webu Měšec.cz, finančního zpravodajského webu společnosti Internet Info, a poradenské společnosti Fincentrum.

Přes web Garantovanápen­ze.cz lze sjednat penzijní připojištění do 30. listopadu ještě podle stávajících výhodnějších podmínek, a kdo tak učiní, získá k dobru navrch 500 Kč. Stačí zadat několik základních údajů, a web sám vyhodnotí, který fond je pro zájemce nejvýhodnější.

Garantovanápen­ze.cz je společný projekt webu Měšec.cz, finančního zpravodajského webu společnosti Internet Info, a poradenské společnosti Fincentrum.

Content

Garantovaná penze srovnává všech devět penzijních fondů, a každý hodnotí šéfredaktor Měšce, Dalibor Chvátal. Dále k projektu říká: Možnost online nákupu finančních produktů jsme našim čtenářům nabídli již v loňském roce v sekci Chytrý Měšec. Za necelý rok fungování jsme těm, kteří tuto možnost využili, pomohli ušetřit už více než milion korun. Rozšíření nabídky o penzijní připojištění přes GarantovanáPenze.cz je vzhledem k zaměření serveru Měšec.cz dalším logickým krokem.

Sjednání smlouvy o penzijním připojištění do 30. listopadu letošního roku dá občanům svobodu rozhodnout se v budoucnu po startu penzijní reformy, zda chtějí spořit za současných podmínek s garancí nezáporného zhodnocení, nebo zda přesunou své úspory do některého z nově vzniklých účastnických fondů, dodává Petr Stuchlík, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Fincentrum.

Našli jste v článku chybu?
11. 6. 2012 16:03

Jako sorry, ale to asi melete z hladu...

S tim, ze je lepsi vydelavat nez setrit souhlasim, ale ty vase pocty jsou pekna kravina.

10% vynos za mesic = 285% rocni vynos... A to po dobu 20 let nonstop... Naprosta kravina.

Kdyby nejaka takova investice existovala (a vy jste ji znal) tak uz jako bilionar tezko budete psat na forum Lupa.cz, anebo vam kazda financni instituce prinese modre z nebe, jen abyste pro ni pracoval... A mimochodem byste asi uz mel i nejakou tu "Nobelovku".

Nevim, co vas n…

11. 6. 2012 22:00
JKL (neregistrovaný)

Ano, přesně tak! Výnos nepokrývá ani inflaci a o nižší míře koupěschopnosti už ani nemluvě.

Také je ještě třeba zohlednit ten fakt, že ani samotná Česká republika nikdy nepřežila 40 let jednoho režimu. Je tedy naivní si myslet, že nějaký fond nebo připojištění by mohlo vydržet například 60 let, aby si tam někdo mohl od 20 spořit a fond mu až do smrti v 80 letech peníze udržel a pak vyplácel.

Taková představa je stejně naivní jako kdyby někdo věřil tomu, že mu bude důchod nosit Alenka z říše di…