Hlavní navigace

pojištění

Peter Morávek (Softec): Reálné příklady IoT leží na stole, trh začnou měnit příští rok

„Dopady IoT na samotný trh budou podle mě enormní, mohou klientům zcela otočit vnímání, co je obsahem služby, kterou dodávají,“ říká výkonný ředitel skupiny Softec.

Jan Strouhal

7. 10. 2016 6:45
Doba čtení: 7 minut

David Nevečeřal (Ušetřeno.cz): U virtuálů dojde k pročištění trhu

Internetová skupina AdFinance patřící pod investiční společnost Chenen změnila svůj název na Ušetřeno.cz a osekala poskytování externích služeb.

Jan Strouhal

13. 3. 2015 6:30
Doba čtení: 10 minut

Dušan Šenkypl (ePojištění): Když půjde vše dobře, rozrosteme se letos do Polska

Našeho cíle, aby se přes ePojištění pojistilo každé desáté auto v Česku, můžeme dosáhnout do tří až čtyř let, říká spoluzakladatel firmy Dušan Šenkypl.

Jan Strouhal

19. 9. 2014 6:30
Doba čtení: 9 minut

Milan Švácha (Casablanca INT): Nenapadlo nás, že někdo uřízne vodovodní trubky

Obnova provozu datacentra Casablanca trvala po zaplavení jeho části několik dní a řada zákazníků si stěžovala na postup a nepřipravenost firmy. Co k tomu s odstupem říká její vedení?

Martin Vyleťal

30. 1. 2014 6:30
Doba čtení: 8 minut

Chceme pojistit každé desáté auto v ČR, říká spolutvůrce ePojištění Dušan Šenkypl

Tvůrci ePojištění dobře odhadli českého zákazníka, rozdělili, co po něm ještě lze chtít na internetu, a co už s ním musí vyřídit call centrum, jehož vyladěná práce napojená na lead generation (vyhledávání a přivádění zákazníků) je klíčovou složkou úspěchu ePojištění.

Marek Janouš

18. 7. 2012 6:30
Doba čtení: 14 minut

Snadný výběr nejlepšího penzijního připojištění od Internet Infa

Přes web Garantovanápenze.cz lze sjednat penzijní připojištění do 30. listopadu ještě podle stávajících výhodnějších podmínek, a kdo tak učiní, získá k dobru navrch 500 Kč. Stačí zadat několik základních údajů, a web sám vyhodnotí, který fond je pro zájemce nejvýhodnější. Garantovanápenze.cz je společný projekt webu Měšec.cz, finančního zpravodajského webu společnosti Internet Info, a poradenské společnosti Fincentrum.

Redakce

11. 6. 2012 14:08
Doba čtení: 1 minuta