Hlavní navigace

Gital klame zákazníky, v Géčku je láká na Sport 5

9. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 5. 2008

Jeden z distributorů karet pro příjem placených programů ze satelitní platformy CS Link, společnost Gital, klame zákazníky, kteří si předplatí její nový balíček programů s názvem Géčko. Na zadní straně stíracího kupónu uvádí seznam kanálů, které je s touto službou možné přijímat, avšak je mezi nimi i ten, který bude společnost nabízet až od září. Tím je Sport 5, nový motoristický kanál, který vysílá na satelitu od pátku 2. května. Jak sdělil serveru DigiZone.cz jeho ředitel Jiří Hojgr, žádná další jednání se společností Gital neproběhla. Vyjádření samotného distributora se nám získat nepodařilo.

MM socky3

Sport 5 je dostupný v rámci promo akce v květnu nekódovaně, od června bude kryptován v systému CryptoWorks. Nabídka Géčka, která obsahuje televizní stanice CS Film (dětský i filmový blok), XXX Xtreme, Galaxie Sport a Spektrum, vyjde zájemce na 200 korun měsíčně. Konkurenční firma Trade&Technology nabízí podobný balíček MULTI se sedmi programy za 222 korun měsíčně.

FOTO: Zadní strana kupónu od společnosti Gital (JPG, 38 kB)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.