Hlavní navigace

Sport 5

O2 TV spouští dalších pět HD kanálů a nahrazuje Arenu Sport

Operátor přináší nové stanice ve vysokém rozlišení, nově se také v nabídce objeví France 24 v anglickém jazyce, a to ve všech tarifech.

Doba čtení: 1 minuta

Sport 5 nabídne čtvrtfinálové zápasy první hokejové WSM Ligy

Stanice Sport 5, dostupná v některých pozemních multiplexech, nabídce Skylinku, UPC a vybraných kabelových operátorů, nabídne přenos utkání kladenských Rytířů.

23. 2. 2016 14:00
Doba čtení: 1 minuta

České Radiokomunikace vyčistily v Praze prostor pro Primu Max, přelaďte si Sport 5

Přestože přechod Sportu 5 do jiné sítě se nemusí jevit jako větší problém, někteří diváci o tuto stanici bezpochyby přijdou. Jde o ty, kteří nemají zajištěn příjem regionálního multiplexu ČRa.

Doba čtení: 1 minuta

ČRa vyčistí prostor pro velké hráče v multiplexu 3, Sport 5 tu skončí za pár dní

„Vzhledem k tomu, že Regionální síť 8 se rozšiřuje v pokrytí Praha a Středočeský kraj a my jsme v multiplexu 3 jen Praha a Středočeský kraj, je zbytečné mít téměř totožné pokrytí 2×,“ uvedl provozovatel stanice.

Doba čtení: 1 minuta

Tesco bude nabízet ve své videopůjčovně i streamování televizních stanic

S nabídkou legálního streamingu televizních stanic přišla v rámci své videopůjčovny společnost Topfun Media, která však po několika letech celou Topfun Videopůjčovnu letos zavřela.

Doba čtení: 1 minuta

Startuje bezplatný program Barrandov Plus, primárně ho naladíte v multiplexu 3

TÝDENNÍ REVIZE – Pouhý měsíc po startu Kina Barrandov dnes spouští společnost Barrandov Televizní Studio již svůj třetí program, dětskou a dokumentární stanici Barrandov Plus.

Doba čtení: 5 minut

Sport 5 prozatím neuvažuje o odchodu z multiplexu 3 ve středních Čechách

„Spolupráce s Českými Radiokomunikacemi se zatím v žádném rozsahu nijak nemění,“ sdělil DigiZone.cz ředitel televize Martin Šlechta, která v této síti šíří signál ze Žižkova a Cukráku.

Doba čtení: 1 minuta

Sport 5 získal vysílací práva pro hokejovou EBEL ligu, nabídne zápasy Znojma

„Jsme velice rádi, že se nám po složitých jednáních podařilo domluvit vysílání přímých přenosů našeho týmu,“ konstatoval Petr Veselý, manažer klubu Orli Znojmo.

Doba čtení: 1 minuta

Sport 5 získal vysílací práva pro basketbalovou VTB ligu, začíná už dnes

Nymburk čeká v lize čtvrtá sezona. V jedné z nejtěžších soutěží odehraje třicet zápasů a bude se moc konfrontovat s nejsilnějšími týmy ve východní a severní části kontinentu.

3. 10. 2014 10:39
Doba čtení: 1 minuta

Sport 5 chystá další hokejový magazín, tentokrát se zaměří na nejvyšší ligu

Diváci se v magazínu mohou těšit na medailonky všech klubů Tipsport extraligy a jejich historii. V průběhu sezony představí programová novinka nové posily, ale i klubové legendy.

Doba čtení: 1 minuta

Hokejový magazín z I. ligy bude moderovat na Sportu 5 Martin Procházka

Tematická stanice každé pondělí přinese ty nejzajímavější příběhy a momenty, které se odehrály v I. lize. Těšit se můžete také na rozhovory s hvězdami hokejové minulosti i současnosti.

Doba čtení: 1 minuta

Sport 5 získal vysílací práva pro fotbalový Schalke Cup, duely odvysílá živě

Turnaj proběhne o víkendu 2. a 3. srpna a hrát se bude těsně před stratem nejlepších evropských ligových soutěží. Týmy by tedy měly nastoupit v nejsilnějších sestavách a s novými posilami.

Doba čtení: 1 minuta

Nástup technologie DVB-T2 přijde možná dříve, než čekáme. Bude bleskový

TÝDENNÍ REVIZE – Různé testy a experimenty s DVB-T2, ať už ty spuštěné, případně připravované, ukazují na to, že od této technologie se hodně očekává a dost se na ni spěchá.

Doba čtení: 4 minuty

Radek Macháček: Sport 5 měl nabídku na Wimbledon, jednou se o něj určitě pokusíme

„Naší přímou konkurencí nejsou ani tak komerční sportovní kanály jako Česká televize. Dáváme totiž prostor menšinovým sportům a nižším ligám,“ vysvětluje šéfredaktor Sportu 5

10. 7. 2014 0:00
Doba čtení: 22 minut

Sport 5 z multiplexu 3 neodejde, v Praze bude vysílat na dvou kanálech najednou

UVNITŘ GALERIE – Ani vstupem do Regionální sítě 8 stanice neopustí původní pozici v multiplexu 3, přišla by o část pokrytí

Doba čtení: 1 minuta

Česká republika dostala další zemský multiplex, Praha navíc novou televizi

TÝDENNÍ REVIZE – Začátek letních prázdnin rozhodně nelze považovat za poklidný. Kdo si chtěl rozšířit programovou nabídku, musel pro to něco udělat.

Doba čtení: 5 minut

Odstartovala Regionální síť 8 s TV Noe a Sport 5, diváci si pochvalují kvalitu obrazu

UVNITŘ MAPY POKRYTÍ – Multiplex je v současné době dostupný pro většinu krajských měst, od 1. srpna se k nim přidají také Jihlava a Mikulov. V Novém Jičíně síť nakonec vůbec nebude.

Doba čtení: 1 minuta

Martin Gebauer: O Regionální síť 8 se zajímají i slovenské televize a české vydavatelské domy

„Nelze vyloučit, že kmitočtové příděly pro tento multiplex by mohly platit i po roce 2017,“ říká nový generální ředitel Českých Radiokomunikací

Doba čtení: 15 minut

Sport 5 může rozšířit pokrytí v DVB-T mimo Prahu. Půjde do Regionální sítě 8?

Původně čistě motoristický program nyní vysílá prostřednictvím multiplexu 3 v Praze a středních Čechách

Doba čtení: 1 minuta

Vysílací rada pokárala Sport 5, nabízel na svém webu videa bez jejího souhlasu

Sport 5 se nedostává do hledáčku RRTV v krátké době poprvé. Loni v prosinci provozovatele stanice regulátor upozornil na příliš hlasitou reklamu ve vysílání.

Doba čtení: 1 minuta

Sport 5 změnil v úterý web, hlavní stránka sází hlavně na fotky

UVNITŘ NÁHLED – Tematická stanice je součástí nabídek řady kabelových, IPTV i satelitních operátorů. V Praze a středních Čechách je možné stanici zachytit na anténu určenou pro DVB-T.

Doba čtení: 1 minuta

HD vysílání hnacím motorem placené i neplacené televize

TÝDENNÍ REVIZE – Nejvýznamnější událostí tohoto týdne bylo bezpochyby spuštění zbývajících kanálů BBC v HD kvalitě. HD verzi své nové stanice oznámila i společnost Discovery.

Doba čtení: 5 minut

Game Page se vrátila na obrazovky, pod jiným názvem ji vysílá Sport 5

UVNITŘ GALERIE – Magazínem bude provázet bývalý šéfredaktor časopisu Score Tomáš Zvelebil, kterého mohou hráči znát coby Aliho. Vlastní herní rubriku tu má i režisér a herec Jakub Kohák.

9. 12. 2013 15:17
Doba čtení: 1 minuta

RRTV pokárala Sport 5 za velkou hlasitost reklamy a teleshoppingu

Podle blogu DX Radio trpí nadměrnou hlasitostí v Praze a středních Čechách nově šířená stanice Fajnrock TV a dlouhodobě také kompletní rodina kanálů televize Óčko.

Doba čtení: 1 minuta

Sport 5 má zájem o návrat herního magazínu Game Page, jedná s jeho tvůrci

Game Page byla nejstarším herním magazínem českých televizí. Od roku 1999 se vysílala nejprve jako měsíčník, později jako týdeník. Aktuálně působí pouze na internetu.

Doba čtení: 1 minuta

Problémy s příjmem nových kanálů donutily Českou televizi konat

TÝDENNÍ REVIZE – Kritika diváků na problémy s příjmem nových kanálů veřejnoprávního média byla tak velká, že Česká televize vrátila dětské pořady zpět na Dvojku.

Doba čtení: 6 minut

Další várka nových stanic: Sport 5 ode dneška pro Pražáky, Senzi TV pro Slováky

O tom, že pozemní vysílání rozhodně není mrtvé a nějakou dobu už zažívá renesanci, dnes nikdo nepochybuje. Svědčí o tom jak krok provozovatele Sportu 5, tak i slovenské televize Joj.

Doba čtení: 4 minuty

Sport 5 už testuje pozemně v Praze a středních Čechách. Podívejte se na promo

UVNITŘ VIDEO Do vysílání je připravený mimo jiné přímý přenos ze seriálu FIA European Rallycross Championship z francouzského Lohéac, kde se na start postaví i Sébastien Loeb.

30. 8. 2013 11:48
Doba čtení: 1 minuta

Sport 5 vysílá od minulého týdne s upraveným logem, černá a modrá zmizely

Změny grafického vizuálu chystají zástupci stanice pravděpodobně na přelom letošního a příštího roku, kdy by se měli diváci dočkat i programových novinek.

Doba čtení: 1 minuta

Odchod Adriana Sarbu ze CME je událostí roku, dopad na Novu bude nedozírný

TÝDENNÍ REVIZE – Personální změna v čele CME zcela zastínila další události tohoto týdne, třeba očekávaný vstup Sportu 5 do DVB-T nebo start čtvrté řady reality show VyVolení

Doba čtení: 7 minut