Hlavní navigace

Sport 5 získal vysílací práva pro hokejovou EBEL ligu, nabídne zápasy Znojma

15. 12. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Jsme velice rádi, že se nám po složitých jednáních podařilo domluvit vysílání přímých přenosů našeho týmu,“ konstatoval Petr Veselý, manažer klubu Orli Znojmo.

Přímé přenosy z hokejové EBEL ligy nabídne už v následujících dnech tematických kanál Sport 5, který je dostupný jako neplacená stanice v Regionální síti 8 a středočeském multiplexu 3. Chybět nebudou konkrétně zápasy znojemských Orlů. Hokejisté Znojma se 19. prosince doma postaví Salcburku a 18. ledna Vídni, láká diváky Jiří Vostatek, redaktor a komentátor stanice. Za dvacet korun měsíčně nabízí Sport 5 ve své nabídce internetová televize Topfun, program je taktéž součástí nabídky řady kabelovýchIPTV operátorů. V kódovaném režimu je k divákům distribuován i na satelitu.

ebf - tip - debata

ČTĚTE TAKÉ: Sport 5 získal vysílací práva pro basketbalovou VTB ligu, začíná už dnes

Jsme velice rádi, že se nám po složitých jednáních podařilo domluvit vysílání přímých přenosů našeho týmu na celoplošném sportovním kanálu Sport 5, konstatoval Petr Veselý, manažer klubu Orli Znojmo a doplnil: Pokud vše dopadne podle očekávání, budeme jednat o možnosti vysílání zápasů play-off. Věříme, že nám tato spolupráce výrazně pomůže dále zviditelnit znojemský hokej v rámci České republiky. Kromě týmu z naší země je možné v této soutěži vidět také mančafty z Rakouska, Maďarska, Italie a Slovinska. Znojemští Orli působí v EBEL lize čtvrtou sezónu  a zatím vždy mohli počítat s účastí v play-off.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).