Hlavní navigace

Sport 5 nabídne čtvrtfinálové zápasy první hokejové WSM Ligy

Jan Brychta

Stanice Sport 5, dostupná v některých pozemních multiplexech, nabídce Skylinku, UPC a vybraných kabelových operátorů, nabídne přenos utkání kladenských Rytířů.

Doba čtení: 1 minuta

Diváci se mohou těšit na domácí čtvrtfinálová utkání kladenských hokejistů, která se hrají příští týden. Od uvedení našeho magazínu Hokejová pětka, který mapuje dění ve WSM Lize a mládežnickém hokeji, registrujeme vzrůstající poptávku po přímých přenosech z druhé nejvyšší soutěže a jsme rádi, že můžeme divákům oznámit – jdeme do toho! říká Radek Macháček, šéfredaktor stanice.

Hokejoví fanoušci se mohou pro začátek těšit na úvodní dva čtvrtfinálové duely Rytířů Kladno, které se hrají v pondělí 29. února a v úterý 1. března. Oba přímé přenosy odstartují na Sport 5 v 17:55. Volba byla jednoduchá, protože Kladno má jako jeden z mála klubů WSM Ligy takové zázemí, které umožňuje televizní přenos vůbec vyrobit, vysvětluje Macháček. Zatím jsme s Rytíři domluveni na prvních dvou čtvrtfinále, ale pokud se týmu bude dařit, určitě nezůstane jen u dvou živých přenosů.

Jako spolukomentátor se při zápasech Kladna představí jeden z někdejších kladenských hráčů Martin Procházka. Olympijského vítěze z Nagana vídají diváci pravidelně jako průvodce v hokejových magazínech. Moc se na to těším. Ve WSM Lize se hraje hokej na velmi dobré úrovni a Kladno patří ke kandidátům na postup do extraligy, říká Procházka, který je připraven při zápasech potlačit své sympatie k bývalému klubu. Lhal bych, kdybych tvrdil, že mi Rytíři nedělají radost. Hlavně David Stach, který v základní části překonal rekord v produktivitě. Play-off je ale jiná a neúprosná soutěž. A neúprosný budu i já při hodnocení, slibuje Procházka.

Našli jste v článku chybu?