Hlavní navigace

Tesco bude nabízet ve své videopůjčovně i streamování televizních stanic

Lukáš Polák

S nabídkou legálního streamingu televizních stanic přišla v rámci své videopůjčovny společnost Topfun Media, která však po několika letech celou Topfun Videopůjčovnu letos zavřela.

Doba čtení: 1 minuta

Provozovatel služby Clubcard Kino, společnost Banaxi, která její chod zajišťuje pro obchodní řetězec Tesco, chystá další rozšíření svojí působnosti. Kromě filmů a seriálů se nabídka rozšíří o streamování televizních kanálů, tedy jejich distribuci prostřednictvím internetu. Vše nasvědčuje tomu, že programy bude možné sledovat v rámci nabídky Banaxi Go, která aktuálně vyjde měsíčně na 99 korun. V odpovídající záložce už se objevila loga stanic AXN a Sport 5. Tesco svou novou službu pojmenovalo jako Banaxi TV.

ČTĚTE TAKÉ: Tesco zařadilo stovky titulů do svého balíčku Banaxi Go, cenu nezvýšilo

S nabídkou legálního streamingu televizních stanic přišla v rámci své videopůjčovny společnost Topfun Media, která však po několika letech celou Topfun Videopůjčovnu letos zavřela a dopadla tak stejně jako například portály Ivio nebo Klik TV. Na legálním streamovaní kanálů si postavily svůj obchodní model i některé české firmy – SledováníTV, Zapni.TV a další. Jako doplněk nabízí možnost sledovat televizní stanice on-line i někteří čeští operátoři, například UPC Česká republika (Horizon Go) nebo O2 Czech Republic (O2TV Go).

V době psaní této zprávy už byly náhledy kanálů k dispozici, jejich streaming ale ještě nebyl funkční
repro foto: Banaxi TV

V době psaní této zprávy už byly náhledy kanálů k dispozici, jejich streaming ale ještě nebyl funkční

Našli jste v článku chybu?