Hlavní navigace

Sport 5 změnil v úterý web, hlavní stránka sází hlavně na fotky

9. 1. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ NÁHLED – Tematická stanice je součástí nabídek řady kabelových, IPTV i satelitních operátorů. V Praze a středních Čechách je možné stanici zachytit na anténu určenou pro DVB-T.

Společnost Sport 5, provozovatel stejnojmenného tematického kanálu, změnila v úterý kompletní podobu jeho webového portálu www.sport5.cz. Hlavní stránka, takzvaná homepage, sází především na fotky, které pak odkazují na články. Samotného textu je tu minimum. Je tu přítomen pouze v podobě titulků, které odkazují na články. I ty jsou ale součástí grafiky a do celé koncepce stránek zapadají prostřednictvím částečně průhledného kosodelníku v modré barvě. Na hlavní stránce se uživatel také snadno a okamžitě zorientuje v programu stanice.

Cloud 22 temata

Náhled webových stránek tematického kanálu Sport 5
Autor: repro foto Sport5.cz

Náhled aktuální podoby webových stránek tematického kanálu Sport 5. Obrázek lze zvětšit.

ČTĚTE TAKÉ: Game Page se vrátila na obrazovky, pod jiným názvem ji vysílá Sport 5

Uvědomujeme si, že nejen samotné vysílání, ale i doplňkové služby, jako je web a Facebook urazily za poslední roky obrovský kus cesty. Chtěli jsme našim divákům nabídnout pohodlnější přístup ke všem informacím, uvedl pro DigiZone.cz programový ředitel stanice Ondřej Koubek a dodal: Nový web je méně členitý, přehlednější a hlavně mu dominuje archív pořadů, které je možné vzhledem k licenčním ujednáním umístit na internet. Sport 5 je součástí nabídek kabelových, IPTVsatelitních operátorů, Pražané a Středočeši ho ale mohou naladit také jako volně šířený kanál v rámci multiplexu 3 ze Žižkova nebo Cukráku.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.