Hlavní navigace

Google a Apple jednají o "iTV"

David Antoš

CEO Googlu Eric Schmidt byl před časem jmenován do správní rady Applu a Apple před pár dny oznámil vývoj nového hardwaru umožňujícího propojení televize a počítače s pracovním názvem iTV. Spojení těchto dvou informací vyvolalo řadu ničím nepodložených dohadů týkajících se možné spolupráce obou společností. Podle amerického magazínu Newsweek se však jakási dohoda mezi Applem a Googlem rýsuje. Marissa Mayerová z Googlu potvrdila, že jistá jednání skutečně probíhají. Případná integrace Google…

CEO Googlu Eric Schmidt byl před časem jmenován do správní rady Applu a Apple před pár dny oznámil vývoj nového hardwaru umožňujícího propojení televize a počítače s pracovním názvem iTV. Spojení těchto dvou informací vyvolalo řadu ničím nepodložených dohadů týkajících se možné spolupráce obou společností. Podle amerického magazínu Newsweek se však jakási dohoda mezi Applem a Googlem rýsuje. Marissa Mayerová z Googlu potvrdila, že jistá jednání skutečně probíhají. Případná integrace Google Videa do iTV by časem mohla být nebezpečnou alternativou ke klasickým televizím. (BBC News)

Našli jste v článku chybu?
19. 9. 2006 9:44
jouda (neregistrovaný)
na mujmac.cz je uz clanek o novinkach a zarizeni propojucici mac s tv
18. 9. 2006 17:32
Lukáš Mach (neregistrovaný)
Koneckonců na keynote Jobs řekl, že Microsoft jen kopíruje Apple a Google. Coz by nejakou vzajemnou sympatii techto spolecnosti naznacovat mohlo. (Nebo taky ne.)